Tarcze inaczej ;)

Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Tarcze inaczej ;)

Post autor: Vicky »

Do strefy zrzutu wrzuciłam mój projekt zegarów do probe I. Mam w planach zamontować takie u siebie i jestem ciekawa jaka jest wasza opinia na ten temat. Moje autko jest czarne i ma bordową tapicerkę. Myśle że kolorystycznie będą pasowały.... jak nie to wymyśle może coś innego....
Czekam na ocenę mojej ciężkiej pracy :D
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
t0mpre
Posty: 695
Rejestracja: 2003-03-07 19:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: t0mpre »

a mozna poprosic eksport w jpgu?
czas jest po to zeby wszystko nie dzialo sie jednoczesnie
Awatar użytkownika
Remik
Posty: 136
Rejestracja: 2003-08-16 21:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: Remik »

Chmmy, niejedno krotnie na forum poruszana bya kwestia gustow wiec niezamiezam oceniac ... no ale co najmnie ciekawe, bardzo inspiracyjne az wrecz artystyczne, tylko powiedz jaki motyw wykozystalas do ich stwozenia a szegulne ten potwor na pretkosciomiezu

tOmpre juz wzucilem w JPG
Scheda po sereq -=PROBE II-gen. 2.5l 24V V6 95r.=-
GG: 3034632
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Przeglądałam sobie różne tapety na necie i tak sobie pomyslałam że fajnie by to mogło wyglądać na zegarach...
Ten dziwny stwór na prędkościomierzu mi sie spodobał. A potem dobrałam do niego coś, pozmieniałam trochę kolory i wygląd ogólny zegarów żeby jakoś pasowały do tego głównego i tak to powstało... nudziło mi się w niedziele poprostu, a lubie sie bawić w takie rzeczy...
Te tarcze od temperatury oleju itp. będą wyglądały lepiej jak się je założy.. bo w tej postaci to nie bardzo...
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Mnie się podobają, przede wszystkim są ciemne a to duży plus.
ja mam zegary podświetlone na zielono, ale jeśli by zmienić na pomarańczowy, dodatkowo cyfry zmienić z białych na pomarańczowe to w czerwonym aucie (jak moje) wyglądało by to świetnie. Te motywy z lawą są fajne, obrotomierz z tajemniczym symbolem też, prędkościomierz natomiast bym zmienił.

Generalnie warto wiedzieć skąd pochodzą i co oznaczają symbole których się używa bo przez niewiedzę można się nieźle wygłupić lub jeszcze gorzej...
Awatar użytkownika
t0mpre
Posty: 695
Rejestracja: 2003-03-07 19:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: t0mpre »

Raf pisze:Mnie się podobają, przede wszystkim są ciemne a to duży plus.
ja mam zegary podświetlone na zielono, ale jeśli by zmienić na pomarańczowy, dodatkowo cyfry zmienić z białych na pomarańczowe to w czerwonym aucie (jak moje) wyglądało by to świetnie. Te motywy z lawą są fajne, obrotomierz z tajemniczym symbolem też, prędkościomierz natomiast bym zmienił.
fakt, moglo by byc niezle
Generalnie warto wiedzieć skąd pochodzą i co oznaczają symbole których się używa bo przez niewiedzę można się nieźle wygłupić lub jeszcze gorzej...
przyznaj sie Raf boisz sie ze demonka jakiegos wywolasz ? ale wiesz one tylko powyzej 666 x10 obrotow ;)
czas jest po to zeby wszystko nie dzialo sie jednoczesnie
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Generalnie tajemniczy symbol na obrotościomierzu to symbol biohazardu po przerobieniu, z tego co sie orientuje to takim znakiem oznacza sie broń chemiczną, albo badania nad toksycznymi związkami, które zazwyczaj są owiane tajemnicą państwową. Tu ten znak trochę przerobiłam. Potwór na prędkościomierzu nie ma żadnego znaczenia, pochodzi z jakiejś gry. Poprostu mi sie spodobał... :)
Nietety żebym mogła je założyć u siebie musze je pozmieniać prędkościomierz mi wogóle nie pasuje... u mnie max to jest 120 mil, a przy obrotosciomierzu mam jeszcze wskazuwkę od turbiny.
Wiecie może gdzie znajde takie w necie? :(
Może jeszcze wykombinuję jakies inne motywy...
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

t0mpre pisze:... przyznaj sie Raf boisz sie ze demonka jakiegos wywolasz ? ale wiesz one tylko powyzej 666 x10 obrotow ;)
No zauważyłem że przy 666x10 rpm silnik nabiera szczególnej mocy :twisted:
Vicky pisze:Generalnie tajemniczy symbol na obrotomierzu to symbol biohazardu po przerobieniu, z tego co sie orientuje to takim znakiem oznacza sie broń chemiczną, albo badania nad toksycznymi związkami, które zazwyczaj są owiane tajemnicą państwową.
A bardziej przyziemnie na szpitalnych odpadkach... :lol: generalnie tam gdzie można spotkać szczególnie niezdrowe formy życia (powinienem mieć taki symbol na pokrywie bagażnika :lol:)
Vicky pisze:...Niestety żebym mogła je założyć u siebie musze je pozmieniać prędkościomierz mi w ogóle nie pasuje... u mnie max to jest 120 mil, a przy obrotomierzu mam jeszcze wskazówkę od turbiny.
Możesz spróbować zrobić fotkę i przerobić ten projekt opierając się na fotce...

Generalnie pomysł świetny i bardzo oryginalny.


Pozdrawiam Rafał
Gość

Post autor: Gość »

eee tam, ja wiem jedno
jak jest ciemno na drodze, wygaszam zegary na maska - wole nie wiedziec z jaka predkoscia jade :D

P.S. mam wzorzec zegarow w kazdym formacie - dajcie znac jakie potrzebujecie
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Greyg miałabym do ciebie prośbe o wzorzec zegarów w formacie jpg. Będę bardzo wdzięczna. Możesz wrzucić mi na maila vvika@tenbit.pl .

[/quote]A bardziej przyziemnie na szpitalnych odpadkach... generalnie tam gdzie można spotkać szczególnie niezdrowe formy życia (powinienem mieć taki symbol na pokrywie bagażnika )

Poprzedni właściciel mojego autka też powinien mieć takie oznaczenia gdy go miał, ale wszędzie!!! Auto kupiłam tak zaniedbane że dopiero po parogodzinnym czyszczeniu karcherem wyglądało normalnie...

Dzięki wszystkim za opinie i rady.
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

hm... coś mi nie wyszło z tym cytatem.... :lol:
Gość

Post autor: Gość »

jpg jest w strefie zrzutu
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Wiem, ale mnie interesują białe, czyste zegary, bez niczego... :D
Gość

Post autor: Gość »

moze inaczej

wykonalem to w ilustratorze (Ci co w temacie wiedza o co chodzi)

moge z tego zrobic kazdy format, kolor i dodac kazdy bajer.

postaram sie na jutro zrobic "pak" zawierajacy wszystkie najpopularniejsze formaty
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

hejka kolo Lodzi robia zegary po 80zl to duzo czy malo\?? i po ile chodza biale zegary??..ja chcialbym zmienic na biale i cale wnetrze na ultrafiolet jak jest w VW ...to mi sie podoba;-) pasuje mi pod radyjko;-)
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Mieszkam obok giełdy samochodowej w Poznaniu i czasem tam bywam. Tam białe zegary stoją po 25 zł do 30 zł. Ale to jest badziewie :wink: zwykła naklejka na tarcze, w dodatku zrobiona w nieciekawy sposób. Koszt zrobienia czegoś takiego to pewnie z 4zł. A oryginalne białe tarcze D&W chodzą w cenach od 180 do 200 zł.

Greyg niestety nie mam ilustratora i bardzo żałuję... :(
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Qrcze ! Długo nie byłem na forum i.. dowiedziałem się co znaczy kobieca twórczość i gust :)
Podoba mi się to :!:
Przyłącze się tu do słów:
Raf pisze:...przede wszystkim są ciemne a to duży plus.
ja mam zegary podświetlone na zielono, ale jeśli by zmienić na pomarańczowy, dodatkowo cyfry zmienić z białych na pomarańczowe to w czerwonym aucie (jak moje) ...
I dodam, że nie wpływa to na udresowienie kochanego pojazdu :)
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

asdero pisze:Qrcze ! Długo nie byłem na forum i.. dowiedziałem się co znaczy kobieca twórczość i gust :)
Podoba mi się to :!:
Przyłącze się tu do słów:
Raf pisze:...przede wszystkim są ciemne a to duży plus.
ja mam zegary podświetlone na zielono, ale jeśli by zmienić na pomarańczowy, dodatkowo cyfry zmienić z białych na pomarańczowe to w czerwonym aucie (jak moje) ...
I dodam, że nie wpływa to na udresowienie kochanego pojazdu :)
Nie no Asdero to tylko malutki bajer... :lol: :lol: ja wolalbym niebieskie zaróweczki :lol: a ktos sie orientuje czy trudno w naszym Probe zmienic podswietlenie deski rozdzielczej i reszty...to sa zaróweczki czy diody..??
Pozdrowionka
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

DUKE pisze:
asdero pisze:Qrcze ! Długo nie byłem na forum i.. dowiedziałem się co znaczy kobieca twórczość i gust :)
Podoba mi się to :!:
Przyłącze się tu do słów:
Raf pisze:...przede wszystkim są ciemne a to duży plus.
ja mam zegary podświetlone na zielono, ale jeśli by zmienić na pomarańczowy, dodatkowo cyfry zmienić z białych na pomarańczowe to w czerwonym aucie (jak moje) ...
I dodam, że nie wpływa to na udresowienie kochanego pojazdu :)
... ja wolalbym niebieskie zaróweczki :lol: ...
Nie, no jaja sobie robisz ? :D
Wyczówam drwinę w twojej czcionce :D
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

asdero pisze:
DUKE pisze:
asdero pisze:Qrcze ! Długo nie byłem na forum i.. dowiedziałem się co znaczy kobieca twórczość i gust :)
Podoba mi się to :!:
Przyłącze się tu do słów: I dodam, że nie wpływa to na udresowienie kochanego pojazdu :)
... ja wolalbym niebieskie zaróweczki :lol: ...
Nie, no jaja sobie robisz ? :D
Wyczówam drwinę w twojej czcionce :D
No przeciez wiesz ze zartowalem....
:1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_bye::1111_bye::1111_bye::1111_bye:
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Daję to tu, bo w/g mnie jest to najbardziej odpowiedni dział:

co sądzicie o tych ramkach do Igen:

http://search.ebay.com/search/search.dl ... mit=Search

Fajna sprawa, czy wiocha. Wiem że najbardziej by do tego pasowało Indiglo, ale jak Wam się widzą fabryczne tarcze i te ramki?

P.S. Ramki można zawsze samemu pomalować np na czarny mat, albo inny kolor...
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: ADTOM »

No Drzymek powiem ci ze mi sie to bardzo podoba!!! Jak bys zamawiał to ja tez jestem chetny!!! Ale to najlepiej na PRIVA :)

Właśnie czegos takiego szukałem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

No do I gen. wygląda to nawet ciekawe, bo w II gen, pamiętacie jaki shit miał/ma TBC??
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ADTOM
Posty: 318
Rejestracja: 2006-03-20 15:54
Galeria: viewtopic.php?t=8925
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: ADTOM »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”