Natan

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Szkoda autka :( najwazniejsze ze wlasciciel wyszedl caly z tego
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

O kurczę, co się stało?

5,
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

No niestety, samochód praktycznie skasowany. :cry: :cry: :cry:
Na wielkie szczęście Nataniahu, choć pokiereszowany ma się w miarę dobrze.

Życzę mu jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności, a autko...
no cóż, to tylko autko.
Zawsze można kupić inne, życia niestety nie kupimy....

Pozdrawiam Cię Brachu i wracaj do nas jak najprędzej.
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Bardzo szkoda. Dopiero co go chwaliłem. :cry:

Dobrze że właścicielowi nie stało ci się nic poważnego bo to najważniejsze.

Mam nadzieje że następcą będzie również probe
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Post autor: Natan »

a tak zakończył żywot mój PROBEK 2 w Świdnicy pod Zieloną Gorą dziś o godz 5.15 rano

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3829
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Maxxum »

o kurde - to musiało być potężne uderzenie...
współczuję ale powinieneś dać na mszę że możesz to osobiście zrelacjonować
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Probki to jednak twarde sztuki i niejeden raz uratowaly juz zycie wlascicielom
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
ORZELwarka
Klubowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2007-01-26 14:57
Galeria: viewtopic.php?t=10592
Lokalizacja: Warka

Post autor: ORZELwarka »

O ciul... współczuję bardzo :shock: :( Opisz dokładniej co się stało. Dobrze, że jesteś cały - to się liczy. Wygląda na dosyć mocne uderzenie... troche mnie przeraziło :roll:
V6 24v Full opcja 96 r.
Awatar użytkownika
Edyta
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 2007-11-01 16:15
Samochód: Było cudne Probe, teraz jest następca:-)
Galeria: viewtopic.php?t=12656
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Edyta »

O Boże. Jak do tego doszło?
Wracaj szybko do zdrowia, miałeś wielkie szczęście w nieszczęściu.
Probe 2.0 16V :-) - Tęskno.
Awatar użytkownika
samo zło
Posty: 159
Rejestracja: 2008-01-04 00:57
Samochód: Probe II 94 2.5, CBR 900RR
Lokalizacja: Ajdahooo

Post autor: samo zło »

Edyta pisze:O Boże. Jak do tego doszło?
pewne zdjęcie wszystko tłumaczy...
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

80 km/h - 100 km/h w momencie samego uderzenia (wskazówka prędkościomierza się zatrzymała na tej wartości). A ciekawe ile miał kiedy zaczęły pojawiać się problemy? 140?
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

samo zło pisze:
Edyta pisze:O Boże. Jak do tego doszło?
pewne zdjęcie wszystko tłumaczy...
Sprawcy (sprawczyni) nie widać na żadnym, drzewa były później.
Uzbrójcie się w cierpliwość, to Nataniahu sam opowie, jak było. Na razie jest obolały, roztrzęsiony i podłamany, więc nie bądźmy zbyt natarczywi.

Zdrowia życzę, niech się ręka i kostka goi, a resztą się nie przejmuj. Ciesz się, że akurat było pusto i że to nie maluch, w którym strefa zgniotu kończy się w tym samym miejscu, tj. na silniku. A gdy nabierzesz dystansu, wtedy na spokojnie napisz. Nic na siłę.

Pozdr.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

:shock: :shock: :shock: :shock:

no kurde szok , nataniachu wracaj do zdrowia i trzymaj sie :!: :!: :D :D

a autko jka to powiedzialOLEYto tylko autko bedzie i następne.

czy mi sie wydaje czy tam nawet licznik zatrzymal sie na jakiejsc prędkosci???
ile to jest
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
Astro
Posty: 617
Rejestracja: 2007-05-02 22:42
Galeria: viewtopic.php?t=12878
Lokalizacja: Vault 101

Post autor: Astro »

davidlive pisze:czy mi sie wydaje czy tam nawet licznik zatrzymal sie na jakiejsc prędkosci???
ile to jest


80km/h :roll:
Szok!! po prostu szok!! Nie chce mi się wierzyć ze to tylko sarna :roll: Niesamowite co może zrobić kawał zwierzaka z autem i kierowcą :(
Kolejne czerwone auto do kasacji. Zastanawia mnie tylko że nie ma krwi zwierzaka na aucie. :roll:
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!
Ford probe 2,5 KLZE
My definition is High Definition.
Awatar użytkownika
szpagat
Posty: 205
Rejestracja: 2007-02-03 14:34
Galeria: viewtopic.php?t=11166
Lokalizacja: Piła

Post autor: szpagat »

To jest właśnie to czego najbardziej zawsze boję się na polskich drogach. Człowieka w samochodzie czy pieszo to jeszcze przewidzisz jaką głupotę może za chwilę zrobić, a zwierzęcia nigdy. Nigdy nie wiesz kiedy wpakuje się takie przed maskę. A sarny to jeszcze nic, ostatnio widziałem tuz przy skraju drogi (czerwonej- krajowej) stado żubrów- trafić takiego to jak czołówka z tirem. No cóż może za parę lat doczekamy się w Polsce sieci autostrad z siatkami odgradzającymi drogę od lasu, jak w cywilizowanych krajach.

Szkoda autka, właścicielowi powrotu do zdrowia, całe szczęście że z tego co piszecie to nie ma poważnych obrażeń.
Swoją drogą piszecie że załamany, jak ja mam wypadek nie ze swojej winy - to się nie przejmuję - wiem że da radę naprawić auto czy też kupić nowe i jeszcze zarobić na kasie z ubezpieczenia, ale jak to jest jak sprawcą jest sarna??? Ktoś mu zapłaci odszkodowanie??? Zarząd dróg czy może leśnictwo??? Bo zakładam że mógł nie mieć AC
Fight like a man!!!
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Post autor: jarsonik »

lasy państwowe są podzielone obwodami, które dzierżawią koła łowieckie. Każde koło łowiekckie musi mieć wykupione ubezpieczenie. Obejmuje ono wypłaty odszkodowań dla rolników za szkody na polach uprawnych spowodowane działalnościa dzikich zwierząt (dziki, jelenie itp.) Jednym słowem można rzec, że każde zwierze ma wykupione OC. Przy wypłatach odszkodowań dla rolników powoływana jest komisja i rzeczoznawca, on ocenia stopień zniszczenia upraw i wypłaca odszkodowanie. A jak to jest z samochodami to nei wiem, ale wydaje mi się, że podobnie. W końc skoro jest wypłacane odszkodowanie za zjedzone przez zwierzęta ziemniaki i owies, to za samochody tak samo.
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Nataniahu

Post autor: Natan »

Witam wszystkich
Wiem ze Pan BOG mnie jeszcze nie chce ale tez wiem ze wróciłem z dalekiej podróży.po krótce bo za dużo też nie pamiętam : jadąc rano do Szczecina wypoczęty zrelaksowany klima daje fajny chłodzik fajna muza w radiu gonię sobie spokojnie bo na drodze żadnego prawie ruchu na zegarze może ??????????????? coniektórzy wiedzą ( nie piszę z wiadomych wzgledów ) zaczyna sie dwupasmówka pod gorę jeden pas na dół czysto sucho cisnę pod górkę nagle ni stąd ni zowąd wyskakuje bydle z rowu wiec odruch odbijam lekko w prawo by nie wpasc na to zwierzę ( sarna ) łapię pobocze i zaczyna się piruet reszty nie pamietam Otwieram oczy a z mojego autka się dymi ja na kierownicy nie mogeę nóg wyciągnąć wyszarpnąłem lewą noge spod pedału sprzęgła i aby jak najszybciej wyjsć z auta wyszedłem od strony pasażera i pózniej nic nie pamiętam tylko z opowiadań faceta który przyjechał rzekomo wysłany przez mojego szwagra co jak kiedy ????????????????????????????????????????????????????????????????? jak mi opowiadał z pomocy drogowej to rzucałem sie do pogotowia i policjantów nie chciałem jechac do szpitala bo mówiłem ze auta nie zostawię reszta jedynie taka że po odstawieniu auta zawiózł mnie Zbyszek z Lubania do szpitala gdzie zaczęli się mną zajmować tzn wyciągać szkła z poszarpanej ręki prześwietlenie nogi itd okazało sssię ze mam połamaną kostkę i jakieś odpryski ze wzgledu na opuchliznę nie robili mi nic tylko wsadzili noge w gips i mam w poniedziałek się zgłosić na ortopedię jak opuchlizna zniknie mam miec operację na tę nogę to tak po krótce myślę ze nie ma co robic z tego sensacji ZYJĘ a syn mój powiedział tak jak się dowiedział : TATO ZYJESZ A PROBAS?????? KUPIMY DRUGIEGO ............................................................!!!!!!!!! DZiekuję wszystkim za słowa otuchy bardzo dziekuję Zbyszkowi z Lubania dziekuje Robertowi za wsadzenie zdjec i DZIĘKUJE WAM KLUBOWICZE ZA SŁOWA KTORE MNIE PODTRZYMUJA NA DUCHU proszę o jedno tylko nie badzcie za bardzo dociekliwi to niczego nie zmieni a ja w klubie pozostaje juz coniektórzy nie widzą krwi zwierzaka siersci ja jej nie uderzyłem to ona uderzyła w moje serce
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Awatar użytkownika
siesio
Posty: 14
Rejestracja: 2007-12-24 00:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Lutynia
Kontakt:

Post autor: siesio »

To ja dorzucam swoje życzenia powrotu do zdrowia :1111_ok: :1111_ok:
Ford Probe GT '92 2,2 Turbo Grafit Metalik
SPRZEDANY, poszedł do Gdańska. Aż łezka się w oku zakręciła

Berlingo II 2006 do pracy ... pancerniak :)
35000km/rok
Awatar użytkownika
Alian & Rufi
Posty: 328
Rejestracja: 2007-03-25 17:16
Galeria: viewtopic.php?t=13583
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Alian & Rufi »

Bardzo współczuje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
To szczęście, że nic się Tobie nie stało, patrząc na skale zniszczeń.

Pozdro. :shock:
Coś jakaś klątwa ciąży, że co chwile ulega wypadkowi Probe??
Obrazek
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Post autor: Natan »

Witam wszystkich otóż po pobycie dwudniowym wysłali mnie z ortopedi do domu na przepustke z tego wzgledu że noga była bardzo spuchnieta i nie mogliby jej zszyc po zabiegu wiec wsadzili mi ta noge w gips i poszedłem do domu.Pan ordynator powiedział ze mam sie zgłosic w poniedziałek na oddział to zrobia mi zabieg wiec pojechałem .Na wizycie lekarskiej okazało sie ze noga jeszcze jest nie taka bo widac było ze paluchy u nogi popuchniete wiec przepustka i do domu .Od nowa Pan ordynator oznajmia p Julianie prosze zgłosic sie w czwartek na oddział bo szykujemy pana do zabiegu na piątek. Teraz widac spod tego gipsu granatowe palce noga boli nie miłosiernie jestem na prochach przeciwbólwych i coraz bardziej się boje .I tak to wygląda to jest służba zdrowia która wywalczyła podwyżki ja w domu a oni biorą kapuche za mnie nic się nie martwiąc :cry: :cry: :cry: Mam nadzieję że już wreszcie jak pojadę jutro to mnie zostawią i ulżą mi w tym bólu Tak to wyglada pozdrawiam klubowiczów i dam znac co i jak myślę że już po zabiegu :( :( :(
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Awatar użytkownika
Edyta
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 2007-11-01 16:15
Samochód: Było cudne Probe, teraz jest następca:-)
Galeria: viewtopic.php?t=12656
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Edyta »

Cierpliwości...nie mogą nic zrobić ze spuchniętą nogą....nasza służba zdrowia to śmiech na sali, potrzeba dużo cierpliwości....
Szybkiego powrotu do zdrowia,
Pzdr
Probe 2.0 16V :-) - Tęskno.
Awatar użytkownika
DENAT
Posty: 206
Rejestracja: 2003-10-24 13:39
Galeria: viewtopic.php?t=13615
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: DENAT »

Wyrazy współczucia - samochód to rzecz nabyta. :cry: :cry:
Szybkiego powrotu do zdrowia.
Były: ELEONORA FORD Probe 2.2 GT '89 ELEONORA II FORD Probe 2.0 16v '96
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Post autor: Natan »

Witam NIE MAM ZABIEGU jestem załamany bo to co wyrabjaja ze mna zakrawa na horor jak tak mozna nie rozumiem tego jestem znowu w domu i mam zadzwonic w niedziele na kiedy mnie zaplanowali na operacje :( :( :( ale bede cierpliwy nie mam wyjscia :cry: :cry:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

A nie probowales w innym szpitalu???bo to robi sie nieciekawe ile mozna chodzic z kostka popekana????Profilaktycznie wybierz sie do innego szpitala.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

Nataniahu jak zdrówko ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”