Pomocy!!

Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Pomocy!!

Post autor: Ivaho »

Stała sie dziwna rzecz. Zgasiłem Probka i nie moge go odpalić ponownie. Silnik kreci kreci i nic!! Podejrzewałem immobilizer (Bosch), wymontowalem go i poprawilem podejrzany lut. Dalej to samo. Sprawdzalem wykręcajac swiece iskre, nie ma na rzadnej. Czujnik wstrzasowy czy to sie uderzeniowy nazywa ok.
Sprawdzic chchialem kody, ja mam te OBDI i dziwna rzecz. Zwieram piny przekrecam kluczyk i dziwna rzecz- check nie gasnie i nie daje tych mrugniec a wzamian slychac zaraz po przekreceniu kluczyka jak sie przekazniki zalączają (to chyba normalne) a zaraz po tym jakies dudniecie w silniku. Tylko jedno ciche tepe az na blachach czuć. Auto jazdzilo. Ja zgasilem i ni emoge ponownie odpalic!!
Aha. Podejrzewalem ze zachowalem sie jak zlodziej bo przekreciłem stacyjke a nie rozbroiłem immo i poszedlem. To moze być to. Jak to teraz odblokować??
Pomóżcie ludziska!! Dzisiaj zlot w Borkach a ja na wyjazd juz przygotowany byłem, mam zalanego VPowera, alusy letnie zalozyłem i nawet nakladki na wentyle z trupimi czachami kupiłem ;((((
Jeszcze raz!! Pomocy. Do Borek o 13 musze wyjechać bo przez Wałbrzych jade.
Z gory dziekuje!!
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Post autor: Ivaho »

Jeszcze jedno. Jak ktoś ma pomysła prosze o kontakt od razu na GG lub 502387802
Dzieki :(
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Wypie#$%& ten cholerny imobiliser i wskakuja w furaka i gnaj do borek .A na powaznie to niemam zielonego pojecia :?
Obrazek
Voodoo
Posty: 1604
Rejestracja: 2005-02-06 18:23
Galeria: viewtopic.php?t=5493
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Albo módl się, żeby to nie był moduł zapłonowy, bo wtedy to na pewno do nas nie dojedziesz. :(
ObrazekFord Probe 2.0 '94r.
Awatar użytkownika
max
Posty: 93
Rejestracja: 2004-04-08 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Łódź

Post autor: max »

no też mi się wydaje że rto może być aparat zapłonowy , ale może się mylę, jeśli aparat zapłonowy to niedobrze.
Gość

Post autor: Gość »

Czy to że immo jest zablokowane to pokazuje jakaś kontrolka czy to tylko domysły??
Awatar użytkownika
Ivaho
Posty: 316
Rejestracja: 2005-01-20 18:55
Galeria: viewtopic.php?t=6336
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Post autor: Ivaho »

Dobra. Immobilizer mam ominięty i moduł w aparacie naprawiony.
Chciałem podziekować wszystkim ktorzy sie do tego przyczynili. Nie bede wymieniał "po nazwiskach" bo tyle osób mi pomagało że mógłbym kogoś pominąć.
W każdym bądź razie WIELKIE DZIEKUJE - Jesteście suuuuuuuper :)
Probe II 2.0 16V euro, granatowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”