no i urwalem linke od recznego ...

Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

no i urwalem linke od recznego ...

Post autor: amra »

tak, tak moi drodzy. juz dawno nic nie bylo a tu od razu linka. trzeba bedzie kupic. na szczescie to jest ta krotka. a propos - ile kosztuje uzywany kompletny zacisk do prawego tylnego. moze tez trzeba sie bedzie przymierzyc?

no i wywazylem jeszcze raz kolka (vide: drgania kierownicy przy 120 km/h) - stwierdzili ze brakowalo po 20-30 g na kolo. albo ci pierwsi sie spieszyli albo ci drudzy sciemniaja. poza tym facet stwierdzil ze rozpedzali kolo na maszynie do 130 km/h i nie stwierdzili bicia felgi. jutro sprawdza na trasie jak bede jechal w koncu na urlop.
amra 2.5 94 V6 24V
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

Ja dałem za zacisk (używany-regenerowany) 300zł. :(
Pozdrawiam
Artek
Probe GT 2,5 V6
Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amra »

NO I JAK SIE SPRAWUJE PO .... MIESIACACH????
amra 2.5 94 V6 24V
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

zacisk narazie jest ok, ale i tak ręcznego używam bardzo rzadko (jestem uczulony na punkcie ręcznego w swoim Probe :( )
Pozdrawiam
Artek
Probe GT 2,5 V6
Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amra »

ja tez uzywam zadko ale jak uzylem to ... juz sobie uzylem :twisted:
amra 2.5 94 V6 24V
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Artek pisze:zacisk narazie jest ok, ale i tak ręcznego używam bardzo rzadko (jestem uczulony na punkcie ręcznego w swoim Probe :( )
Właśnie trzeba używać często żeby się nie zastał. Oczywiście w zimie ryzykownym jest zostawić na noc na ręcznym. Ja często zaciągam ręczny na chwilę, np. na czerwonym świetle jeśli mi się auto toczy...

Pozdrawiam Rafał
rick
Posty: 301
Rejestracja: 2003-03-17 14:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rick »

E tam Panowie chyba przesadzacie :roll: , ręcznego należy używać, ja używam ciągle bo po to jest. Zadnych problemów nie mam. Jak kupiłem Probusia 4 m-ce temu rozebrałem zaciski, wyczyściłem, co trzeba przesmarowałem złożyłem i do dzisiaj ok, żadnych problemów nie mam. Zobaczymy po zimie, ale poprzednik od którego go kupiłem miał obie lewe ręce i nie za wiele kasy na mechaników i też działały. A auto ma 10 lat i swoje przejechane. :)
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

Rick pisze:E tam Panowie chyba przesadzacie :roll: , ręcznego należy używać, ja używam ciągle bo po to jest. Zadnych problemów nie mam. Jak kupiłem Probusia 4 m-ce temu rozebrałem zaciski, wyczyściłem, co trzeba przesmarowałem złożyłem i do dzisiaj ok, żadnych problemów nie mam. Zobaczymy po zimie, ale poprzednik od którego go kupiłem miał obie lewe ręce i nie za wiele kasy na mechaników i też działały. A auto ma 10 lat i swoje przejechane. :)
Rick to Ty chyba jesteś pod szczęśliwą gwiazdą urodzony :lol: :lol:
Pozdrawiam
Artek
Probe GT 2,5 V6
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

Raf pisze:
Artek pisze:zacisk narazie jest ok, ale i tak ręcznego używam bardzo rzadko (jestem uczulony na punkcie ręcznego w swoim Probe :( )
Właśnie trzeba używać często żeby się nie zastał. Oczywiście w zimie ryzykownym jest zostawić na noc na ręcznym. Ja często zaciągam ręczny na chwilę, np. na czerwonym świetle jeśli mi się auto toczy...

Pozdrawiam Rafał
Raf zgadzam się z Tobą w 100%, ale ja mam już taką awersję do tego ręcznego, że nawet jeśli go zaciągnę to potem przez 5 minut dokładnie sprawdzam czy zaciski "odpuściły"
Ale zrobię to dla Ciebie i siebie i dzisiaj zaciągnę ręczny pierwszy raz od około dwóch miesięcy - zobaczymy co będzie :D :?:
Pozdrawiam
Artek
Probe GT 2,5 V6
rick
Posty: 301
Rejestracja: 2003-03-17 14:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rick »

nie no aż taki szczęściarz to chyba nie jestem, ale ręcznego używam zawsze i to co Raf powiedział należy to robić, bo zardzewieje i wtedy to dopiero jest problem. Może powinieneś przy nich sam pogrzebać i zobaczyć co i jak z nimi jest nie tak, bo mechanicy to różni są :lol: A pańskie oko konia tuczy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”