wiatrak chlodnicy

Awatar użytkownika
majster
Posty: 12
Rejestracja: 2003-07-17 15:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kielce

wiatrak chlodnicy

Post autor: majster »

mam probe 1990 wrsja kanadyjska i mam problem poniewaz nie zalancza mi sie wiatrak i niewiem jak jest to wszystko polaczone gdzie sa czujniki i jak przebiega instalacja od nich bardzo prosze o pomoc a tak wogole ciiesze sie ze znalazlem takie forum widze ze duzo tu przyjaznych ludziktorzy zanja sie na rzeczy.
Pozdrawiam Majster
Gość

Post autor: Gość »

Zobacz do strefy zrzutu, ja tam powrzucalem wszystkie schematy do 1st gen. To tez powinno byc. A ogolnie mozesz sprawdzic wtyczke wiatraka i przewody oraz przekaznik zalaczajacy wiatrak...
Awatar użytkownika
majster
Posty: 12
Rejestracja: 2003-07-17 15:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kielce

Post autor: majster »

haa doszedlem dzieki cytaniu waszych postow. a wiec niedawno robilem uszczelke pod glowica i wczoraj przyjrzalem sie ze mechanizator (partacz jeden)ulamal mi czujnik od temperatury ten przy glowicy i jeszcze ham na poxipol skleil i wiadomo win aczujnika. dziekuja ze jestescie . dzieki wam zaoszczedze na robocie.i czasie tez
Pozdrawiam Majster
Awatar użytkownika
majster
Posty: 12
Rejestracja: 2003-07-17 15:28
Samochód: brak
Lokalizacja: Kielce

Post autor: majster »

niestety ale niema tam dostepnych zadnych plikow o instalacji (strefa zrzutu)
Pozdrawiam Majster
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 42
Rejestracja: 2003-06-07 17:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole-Dobrzeń Wlk.

Post autor: Marek »

Właśnie!! Zadnych schematów instal. elektr. do 1gen nie można ściągnąć ze strefy. Ja też bym potrzebował, właśnie nawiew rozgrzebałem.
Tu prośba do Mokrego :D :D :D może wlanął byś mi na maila wszystkie schematy :?: Będę dozgonnie wdzięczny :!:
PROBZDRAWIAM !
PROBE LX 3.0 V6 USA

GG-1945587
Gość

Post autor: Gość »

Oki... poszukam i przesle...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”