wycieraczki

tomek7
Posty: 126
Rejestracja: 2004-12-12 17:06
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=8917
Lokalizacja: mińsk mazowiecki
Kontakt:

wycieraczki

Post autor: tomek7 »

chłopy mam takie cus ze;) wycieraczki zaczely mi pracowac od 1/3 wys i walą w rame gdzie sie szyba konczy, jakby przesunely sie w fazie, mial ktos taki przypadek? :evil:
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Odkręć je i przesuń. Samo się stało? Jeśli tak to musiało się przesunąć położenie osi wycieraczek względem napędu. Chyba, że coś przy nich kombinowałeś.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
tomek7
Posty: 126
Rejestracja: 2004-12-12 17:06
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=8917
Lokalizacja: mińsk mazowiecki
Kontakt:

Post autor: tomek7 »

samo tak sie stalo ok pokombinuje
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Włącz wycieraczki i niech się same wyłączą. Teraz ustaw wycieraczki w pozycji zerowej. Jeśli się znowu przestawią to musisz się dobrać do mecha i zobaczyć co jest luźne lub wyrobione.
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Awatar użytkownika
crupek
Posty: 636
Rejestracja: 2006-07-21 20:45
Samochód: Probe II 2.5 V6 MEDICI
Galeria: viewtopic.php?t=9043
Lokalizacja: Głogów Wrocław

Post autor: crupek »

A czy we wszystkich probkach tak głośno (przynajmniej dla mnie, w A4 chodzily ciszej) chodzą wycieraczki ??? ( stukają) i w dodatku nie czasowego uruchamiania (a przynajmniej jak jest to bardzo krótko to trwa)??
Awatar użytkownika
tofil
Posty: 458
Rejestracja: 2005-03-08 21:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tofil »

Czasowy u mnie ma kilkustopniową regulację, a wycieraczki wg mnie nie pracują głośno. Może masz coś zwalone?
Czarne Probe II 2.0 1995 manual + LPG
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Crupek - hałasują Ci piórka czy mechanizm wycieraczki? Jak to pierwsze to wymienić, jak to drugie to rozebrać i zakonserwować co się da, z czasem wyrabiają się ząbki mechanizmu napędu wycieraczek i same ramiona przeskakują :?
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

shimizu pisze:Witam serdecznie klubowiczów :D
Może ktoś wie jak zdemontować ramiona wycieraczek? Dzisiaj rano próbowałem i niestety się nie udało niestety też po przeszukaniu forum nic nie znalazłem. Może ktoś ma jakiś schemat jak to zdemontować ??
pozdrawiam :D
stingu pisze:Jest nakretka przykryta wciskana czarna nasadka przy silniczkach - tam odkrecasz
shimizu pisze:Właśnie odkręciłem owe nakrętki i dalej pozostało tylko rozwiązanie siłowe bo same ramiona nie chcą zejść a nie chce czegoś urwać :D to tylko wystarczy te nakrętki oderwać i siłą wyjąc ramiona ??
Zolak pisze:psiknij jakims WD-40 czy czyms w podobie bo po odkreceniu nakretki to musi zejsc :wink:
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”