żarówki H4??

Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: TOMEK »

W przypadku mojego GT zmiana zarowek jest nie mozliwa poniewaz w moim caly reflektor to jedna wielka zarówa.
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
Gość

Post autor: Gość »

TOMEK pisze:W przypadku mojego GT zmiana zarowek jest nie mozliwa poniewaz w moim caly reflektor to jedna wielka zarówa.
To masz amerykańskie klosze, jak Ci przegląd przechodzi :>
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Do następnego przeglądu jeszcze pół roku, do kolejnego półtora... :twisted:
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

Hmm ja osobiscie nabylem takie lampki

www.matrixracing.com/BI4364Details.htm

koszt dosc wysoki bo mnie wyszly 420zl z clem i podatkiem (walczylem ze nieslusznie ale mi powiedzieli w izbie celnej ze moge sie odwolac do sadu wiec odpuscilem)
Do tych lampek dokupilem zarowki H4 XD5 (barwa swaitla biala 5800K czyli tak jak xenon )
Teraz mam jeszcze w planach kupno zestawu xenon H4 hi/low czyli zestaw w ktorym zarnik xenon realizuje i krotkie i dlugie swiatelka koszt calosci bedzie jakies 1500zl w najblizszym czasie przedstawie zdjecia jak lampki wygladaja z zaroweczkami XD5 a nastepnie (na lato jak sadze ) z zestawem xenon
pozdrawiam
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
Awatar użytkownika
TOMEK
Posty: 69
Rejestracja: 2005-01-08 10:05
Galeria: viewtopic.php?t=15028
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: TOMEK »

Robert pisze:Do następnego przeglądu jeszcze pół roku, do kolejnego półtora... :twisted:
Wiesz?krosno to nie wielkie miasto i na niektorych stacjach djagnostycznych nawet tego nie sprawdzaja...osobiscie znam pare takich stacji...wiec jezdze na swiatłach oryginalnych PROBE GT....
Tomek- Ford-Probe- 2.2- TURBO -USA--Siła Marki--
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”