Amortyzatory

asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Amortyzatory

Post autor: asdero »

Powiedzcie mi jak wygląda sprawa dostępności i ceny amortyzatorów.
Kiedyś straszono mnie, że są bardzo drogie i są kłopoty z ich dostaniem u nas. Podobno jedyne co zostaje, to sprowadzac. Strasznie mnie to gnębi :)
Gość

Post autor: Gość »

Jesli chodzi o pierwsza generacje i amortyzatory gazowe (Programing Ride Controla, to podobno w stanach sztuka kosztuje okolo 500 dolarow. Ale podobno taki sam amortyzator w niemczech mozna zdobyc za okolo 200 zl. A jak chcesz zalozyc normalne amortyzatory to pwenie kupisz w kazdym japan-car'rze bo pasuja od mazy 626. Mialem podobny problem ze sprezynami zawieszenia. Zmienilem sobie wlasniei z przodu. I w Fordzie (ASO) jedna kosztuje 607 zl :), a ja qupilem od mazdy 626 za 199 zl od sztuki. A sa takie same :)...
Gość

Post autor: Gość »

to jest address w stanach ja ci je moge zalatwic do 93 i 97 rocznik to sa cenny oprocz tego mam orginalne sprenzyny do 95 przejehane 60 k jak chcesz kupic zobacz tu
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Ja mam I generacje (1991r.). Chcialem sie dowiedziec jak jest z cenami i dostepnoscia, bo pewno bedzie mnie czekala zmiana amorkow w niedalekiej przyszlosci. A dodam, ze jeden gosc straszyl mnie, ze za sztuke bede musial dac minimum 2000 zl..
Dzieki za URL - znalazlem tam moj rocznik, gdzie sa dosc przyzwoite ceny :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”