POMOCY !!!!!!! - dzieczwyna marudzi :)

Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

POMOCY !!!!!!! - dzieczwyna marudzi :)

Post autor: Night »

Od kupna w moim GT nie działa elektrycznie podnoszona szyba od strony pasażera -czyli tam gdzie siada moja dama :)
Obrazek
Ostatnio nasiliły sie jej szlochania na ten dyskonfort a nie lubie jak mi marudzi więc rozebrałem ostatnio drzwi i efekt jest następujący: cała elektryka działa bez zarzutu, natomiast szyba jest na stałe podniesiona i zblokowana. Nie widze jednak żadnych linek ani innych wydziwów oprócz 2 głównych prowadnic na których umieszczona jest szyba !. Czy ktoś juz naprawiał coś podobnego i wie co i jak? Czy linki można dokupić dorobić i czy jest tam coś poza linkami ? Sorry ale nie rozbierałem drugich drzwi wiec nie wiem jak to powinno wyglądać.
Dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 2004-06-14 13:52 przez Night, łącznie zmieniany 1 raz.
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
Gość

Post autor: Gość »

moze ciut zle widzisz :D
wiec na poczatek znadz kable idace od silnika od podnoszenia szyby, podlacz 12V "na krotko" (zmieniaj bieguny zasilania) bedziesz wiedzial czy dziala podnoszenie i opuszczanie.

jesli nie... zwalony silnik lub linka *jesli silnik dziala

jesli tak... rozbierz przelacznik i usun czarny syf ze stykow przelacznika powstajacy z iskrzenia
Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Night »

GREYG elektryka działa jak złoto, naciskając przycisk opuszczania szyby wszysko jest ok - słychać jak się kręci ale jak już pisałem cała instalacja wygląda na wybrakowaną. Nie mam linek to raz a nie wiem czy coś jeszcze powinno tam być...
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
Gość

Post autor: Gość »

to masz mechanizm zwalony - szukaj kogos kto ma rozbitka
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

jesli wytarly ci sie ebonitowe prowadnice lub co gorsza wnetrze mechanizmu - tam gdzie wchodza linki - mechanior mogl ci wyciagnac linki i zablokowac okno - ja wlasnie tak mam w oczekiwaniu na mechanizm podnoszenia... Jakby sie przyjzec to mam szybe z prowadnicami i nic wiecej hehe.. Wiec najprawdopodobniej musisz poszukac kompletu linek lub jeszcze bardziej prawdopodobne - calosc do podnoszenia szyby - hmm ja wlasnie zamawiam u adikosa, tyle ze od strony kierowcy - wiec calkiem prawdopodobne, ze bedzie mial od pasazera na zbyciu.. Pozdro
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Night »

Tomi jest dokładnie tak jak mówisz - mam praktycznie szybę na prowadnicach zablokowaną kiedyś przez kogoś. Z tego co się dowiadywałem same linki można dać dorobić ale co z resztą? Powiedz ile będzie Cię kosztowało to wszystko i czy zamawiasz również silniczek? Ja nie jestem do końca pewien bo chyba bede musiał jechać do jakiegoś speca który mi definitywnie to stwierdzi ale silniczek chodzi :) W każdym razie słychać go hehe...
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Heh - myślę, że niejeden ze sprawnym mechanizmem by się zaopiekował tą dziewczyną :D .

Pzdrv
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Night »

Spoko spoko Excel z pompką paliwa u mnie jest ok :) hehe a ta Pani ma już opiekuna hehehe - Napaleniec :!:


a tak na marginesie wiecie kiedy kobieta myśli ???

- podczas sexu - bo jest wtedy podłączona do mózgu :D


No ale trzymajmy się temetu!
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

no hej, widzisz ja tez mialem sprawny silniczek - wszystko pieknie chodzilo, a myslelem tylko ze mam jedna linke postrzepiona... Az ktoregos dnia druga wyskoczyla z mechanizmu i szyba mi hehe opadla. Zmuszony pojechalem wiec do mechaniora, ktory jak rozkrecil ten beben na ktory nawijane sa linki, kazal mi od razu szukac nowego mechanizmu - tam tez mialem wszystko poprzecierane i powylamywane. Tak wiec nie chce byc zlym doradca, ale wydaje mi sie, iz nie bez powodu masz te linki wyciagniete i nie naprawione. Ktos kto to rozbebeszyl, wiedzial co robi blokujac szybke i nie wywalajac kasy. A ile ja daje? hmm to pytanie do adikosa, a najlepiej do reszty forum - moze ktos ma to od strony pasazera.
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Gość

Post autor: Gość »

Odnośnie szyby to się nie wypowiadam ale jak jesteś z Poznania to musimy kiedyś na jakiegoś browara wyskoczyć.

Bywasz czasem w Alcatraz?
Ostatnio zmieniony 2004-06-12 16:27 przez Gość, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Night »

spoko na browara na starym zawsze mozna isc, a w Alcatraz jeszcze nie byłem. Trzeba to nadrobić kiedyś ;)
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
neo61
Posty: 153
Rejestracja: 2004-05-30 11:41
Samochód: brak
Lokalizacja: Września Bath Uk

Kobieta

Post autor: neo61 »

NIGHT!!! :evil: A o swoim przyjacielu z Wrześni już zapomniałeś??Mnie nie zaprosisz na browara?? :?: Podjechałbym z Wrześni moim pięknym probaskiem. :twisted: W Alcatraz też jeszcze nie byłem!! :!:
Pogadamy w szkole!! :D Obrazek[/img]
BYŁ:( -- Probe GT '89
2,2 TURBO

Jest Audi A4 z kierownicą po prawej stronie:)...

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

hehhe Konrad zachciewa Ci sie Alcatraz..heh mi sie kojarzy z jakims burelem :lol: hehe ...hmm ostatnio slyszalem ze w Lodzi byles....i nie odwiedziles.....przegiales....teraz to bez 0,5l sie nie wkupisz :wink: :D
Kiedy Asia bedzie??? my sie nia teraz nia zaopiekujemy bo ostatnio nie mogla :wink:
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

DUKE ale czego Asia nie mogla? Przyjac opieki ? :wink:
Konrad mysle ze 0,5L to dobra stawka i mozna mile spedzic troche czsu. :D
Jak bedziecie sie spikac to pamietajcie o mnie :roll: a moze w te sobote czy niedziele??
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Night
Posty: 54
Rejestracja: 2004-04-19 09:50
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Night »

Do neo61:

Mój najleprzejszy przyjacielu Marcinie :) Ciebie ani Marty nawet nie musze zapraszać - zawsze chętnie się z Tobą spotkam dobrze wiesz, a jeśli czujesz sie porzywdzony to oficialnie zapraszam Cię na sok na starym po szkole jutro (piwko oddpada bo jakoś sie muszisz probaskiem spowrotem do tej Wrześni dokulać), a co do Alcatraz masz jak w banku, że bierzemy towary i idziemy !!!!!!!


ps. przypominam, że szukam mechanizmu podnoszenia szyby od strony pasażera w Probe GT 92 :)
PROBE II 2.0 16V

< << .. a jedynaczka GT i tak zawsze będzie najlepciejsza :) >>>
Gość

Post autor: Gość »

Night pisze:spoko na browara na starym zawsze mozna isc, a w Alcatraz jeszcze nie byłem. Trzeba to nadrobić kiedyś ;)
Tez nie bylem ale moi studenci tam chodza i mowili ze OK. Ja do konca czerwca bede w Poznaniu, w lipcu to juz czasami
Gość

Post autor: Gość »

DUKE pisze:ostatnio slyszalem ze w Lodzi byles....i nie odwiedziles.....przegiales....teraz to bez 0,5l sie nie wkupisz :wink: :D
Kiedy Asia bedzie??? my sie nia teraz nia zaopiekujemy bo ostatnio nie mogla :wink:

Byłem ale spieszyłem sie - bo jechałem prosto do Poznania, Asia bedzie w sobotę za tydzień
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”