ciekawostka

Gość

ciekawostka

Post autor: Gość »

hej mam probe r 89 na srodku pod szyba jest zaslebka w kolozre deski wielkosci 5 cm na 10 okolo. co tam sie miesci?lub miescilo? jakis wyswietlacz czy co? dzieki
Lukas
Posty: 61
Rejestracja: 2004-05-06 23:00
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukas »

tu masz wnętrze 1
Obrazek
Obrazek '89, manual, RED "if your gonna be a bear be a grizzly"
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

to się nazywa TRIP COMPUTER. Pokazuje Ci średnie spalanie w danej chwili, na 100km, kiedy do serwisu i takie tam inne pierdoły bardzo przydatne i fajne :) . Jeśli masz zaślepkę to znaczy że Twoja wersja tego nie miała. Albo i miała tylko ktoś wymontował tylko po co????? A na środku (na podsufitce) ponad lusterkiem jest Overhead Console. Bodajże 9 też bardzo fajnych kontrolek :). Jak masz tam zaślepkę to patrz wyżej :).

A teraz coś na pocieszenie. Ja tych rzeczy też nie mam i pewno tylko nieliczni z nas mogą się takowymi rzeczami poszczycić.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 243
Rejestracja: 2004-06-24 23:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: Michał »

zwróćcie uwagę na cyfrowy licznik i tempomat (nr 4)
Ja mam w probie do licha wtyczek w kabinie i pod maską, które można gdzieś, kiedyś wpiąć...
Narazie Proba nie ma...

Toyota Varina E '93 1,6 GLX (glx=wypasik)

SC 1.1 Van '03
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

to nie do konca tak... jesli nie miales takich urzadzen w aucie to nie masz wiazek pod to - po zawodach... ja musialem nowe wiazki ciagnac pod tripa, wyswietlacz i vmm... ale bylo warto :>
aa i btw - wujek - przenies tego topica do I gen..
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”