Silnik przerywa - Pomocy!!

Miki
Posty: 120
Rejestracja: 2003-07-15 11:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Silnik przerywa - Pomocy!!

Post autor: Miki »

Dziś miałem przygodę. W czasie jazdy gdy załączyła się turbina zaczął przerywać silnik. W ogóle nie ma wolnych obrotów, od razu gaśnie. Nie mogę go odpalić :( Sprawdziłem kody błędów i nic nie pokazuje. Przed tą awarią jeździłem cały dzień i nic się nie działo, silnik chodził jak burza. Doradźcie coś, bo w piątek chcę jechać do Turawy!!!!
Już bez probe :(
Gość

Re: Pomocy!!

Post autor: Gość »

Miki pisze:Dziś miałem przygodę. W czasie jazdy gdy załączyła się turbina zaczął przerywać silnik. W ogóle nie ma wolnych obrotów, od razu gaśnie. Nie mogę go odpalić :( Sprawdziłem kody błędów i nic nie pokazuje. Przed tą awarią jeździłem cały dzień i nic się nie działo, silnik chodził jak burza. Doradźcie coś, bo w piątek chcę jechać do Turawy!!!!
Sprawdź dolot powietrza z intercoolera ja miałem podobnie może nie dokładnie identycznie wojtecki też ma teraz podobnie i właśnie gumowa rura mu się rozerwała przy cybancie
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

u mnie na wolnych jest gicior... odpala tez spoko... szarpie jednak przeokropnie przy dodawaniu gazu, szczegolnie na zimnym silniku... mam nadzieje, ze to tylko dolot, czego i Tobie zycze...
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
Miki
Posty: 120
Rejestracja: 2003-07-15 11:04
Samochód: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Miki »

Dzięki chłopaki za podpowiedzi. Naprawiłem!! Przyczyną kłopotu był przerwany kabelek zasilający pompę paliwa. Probek znowu jeździ jak burza :D
Już bez probe :(
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

gratki... lubie szczesliwe zakonczenia :-)
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”