Takes

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Takes

Post autor: Bogdan9999 »

Ja też gratuluję kresek ;) Komentowanie że jest kilka mniej czy więcej jest zbyteczne bo nawet zmiana temperatury na zewnątrz zmienia ilość km i Nm w silniku. Pomijając już istotną rzecz czyli poprawność skalibrowania samej hamowni. Tak więc dawaj do przodu ciekawy jestem kolejnych zmian i ich efektów :)
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: Takes

Post autor: Lukasz »

Krytyka to z zazdrości właścicieli dwójek co nie mogą wydusić konia więcej ze swoich padaczek :wink:
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
Awatar użytkownika
Sallmo
Klubowicz
Posty: 1886
Rejestracja: 2007-08-26 17:46
Samochód: Mazda Probe - 2,5 V6 USA 92r & Honda CBR 929RR FireBlade
Galeria: viewtopic.php?t=14192
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ

Re: Takes

Post autor: Sallmo »

Hehehe, coś w tym jest co pisze Łukasz ;) Gratki autka i oby tak dalej mody szły ;)
Wspomnienia..Probe 2,2 GL 89 USA jest......
Jedyna w Polsce Mazda Probe GT V6 93r.......a może i na świecie ?
"...nie mam RWD , bokiem jeździć nie muszę
wolę mieć przód napęd ale taki co ma Duszę ..."
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się rozkręcać; pięćdziesięciu, aby nauczyć się skręcać." (Sallmo)
"...Osiagnąłem już ten określony wiek, w którym moj mózg przeszedł z "lepiej abyś tego nie mówił" do "Je..Bać to ,zobaczymy co sie stanie "..."
Awatar użytkownika
KrecioPL
Klubowicz
Posty: 3438
Rejestracja: 2012-02-27 16:00
Samochód: Był: Probe II 2.5 V6 '97 || Jest: Volvo s40 2.5Turbo Rdesign
Galeria: viewtopic.php?t=21787
Lokalizacja: Warszawa

Re: Takes

Post autor: KrecioPL »

I ja gratuluję.
Zrób sobie jeszcze kreski na "normalnej" hamowni, żeby samemu się przekonać i udowodnić niedowiarkom jak jest na 100%- widać mało przekonujące jest dla niektórych hasło "hamownia drogowa" :)

I ot Łukasz powiedziałeś prawdę, niektórym te kreski są drzazgą w d***e, bo w wolnossaku to nie da rady tak w sumie bezinwazyjnie dopompować 50KM, a każdy by chciał.
Ale pamiętaj że i w właściciele jedynek mogą być zazdrośni
Bo w Biblii nie ma napisane aby nie cisnąc gazu do dechy
Awatar użytkownika
Takes
Posty: 114
Rejestracja: 2011-03-07 12:03
Samochód: bmw e46 330d stage4 8hp 500+, ford probe GT 2.2t USA
Galeria: viewtopic.php?t=21652
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Takes

Post autor: Takes »

widze ze naprawde niektorzy wzieli na powaznie te kreski i proboja mi cos udowodnic tylko wlasnie nie wiem co....ja sie nie boje krytyki czy jakichs nie slusznych opinii na temat mojego samochodu. robie sobie auto sam, pod siebie, robie w wolnych chwilach ktorych nie mam za duzo gdyz jestem tydzien w trasie i weekend w domu to pasuje byc z rodzina a nie w garazu, ktorego tez nie mam^^ czytalem pamietam projekt zeby f2t wlozyc do dwojki, tez bylo bardzo duzo komentarzy ze nikt tego nie przelozyl kazdy sie bal za wysoki silnik i takie tam ale gosc sie nie zniechecil, silnik wsadzil jednak sie dalo, z eletryka troche problemow, no ale auto wyjechac wyjechalo z garazu i z tego co wiem jest sprawne i jezdzi bez problemow. też dla nie dowiarkow pojade do najlepszej hamowni w rzeszowie Autorud jest to hamownia salonu VW, najbardziej wiarygodna, ale mysle ze bedzie to bezcelowe....w samym aucie zostalo mi jeszcze pare rzeczy do poprawki albo wymiany ale relacje z kazdego modu napisze bo w koncu to sam przy nim dlubie i nawet najmniejsza rzecz do ktorej dojde/zrobie sam mnie cieszy:D wic bede sie chwalil na biezaco

pozdrawiam
jest: powrót do Ford Probe GT Igen 2.2t USA 8)
BMW e46 stage4 8hp 500hp+ :twisted:
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5242
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Takes

Post autor: Romas »

Takes pisze:bo w koncu to sam przy nim dlubie i nawet najmniejsza rzecz do ktorej dojde/zrobie sam mnie cieszy:D wic bede sie chwalil na biezaco
I to się chwali, oby tak dalej bo aż miło jak się patrzy na takie osoby co same i własnymi rękoma dbają o swoje maszyny :1111_ok:
Nie łam się i małymi kroczkami do celu :wink:
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Takes

Post autor: Patryk- »

oczywiście że super ze robisz własnymi siłami, super probek, super że są wykresy, ale trochę do dup....y piszesz z tym że wszyscy wzięli sobie na poważnie Twoje wykresy skoro sam wcześniej "jarasz" i pocisz w postach ile to samochodów nie objeżdasz i jakich to marek nie bzykasz na światłach...no chłopie...poczytaj najpierw co piszesz a potem mów że inni biorą na poważnie co piszesz.... #-o :shock: :wink: Dla mnie to trochę pop...olone 8)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Takes
Posty: 114
Rejestracja: 2011-03-07 12:03
Samochód: bmw e46 330d stage4 8hp 500+, ford probe GT 2.2t USA
Galeria: viewtopic.php?t=21652
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Takes

Post autor: Takes »

kolego chodzilo mi tylko o to ze rozwinela sie az taka dyskusja....o nic wiecej;)
jest: powrót do Ford Probe GT Igen 2.2t USA 8)
BMW e46 stage4 8hp 500hp+ :twisted:
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Takes

Post autor: Patryk- »

grunt że jest temat :mrgreen:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: Takes

Post autor: steam »

Gratuluje ci mocy w probe na barze i nikt kto tyle dmucha nie wie ile to daje dla tego sohca z turbem.
Ja mam inne mapy wtrysku niż Takes i mam 207km i 343nm kreski prawie że identyczne z tym że mam 2.5cala wydech reszta sama seria.
Łukasz co do civica b16 ek4 160km sam miałem przyjemność sie ścigać i to wiele wiele razy, odchodzę momentalnie. na wiosnę bd sie ścigał z b18 180km na dodatek kolega ma pustą puszkę w środku typowa rajdów odnosi 1 miejsca w kjs kumpel który ma b16 gada że z rolki wygram natomiast od 0 wątpię choć spróbuje.
https://www.youtube.com/results?search_ ... inoga&sm=3
Takes jak prace przy wydechu? ;>
Awatar użytkownika
Takes
Posty: 114
Rejestracja: 2011-03-07 12:03
Samochód: bmw e46 330d stage4 8hp 500+, ford probe GT 2.2t USA
Galeria: viewtopic.php?t=21652
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Takes

Post autor: Takes »

-- oryginalny post 2013-12-14 13:29 --

prace? hehe właśnie wracam z anglii jestem jakies 6godz od domu też weekend z zonka i coreczka a w poniedziałek jade znowu żeby na swoeta wrócić:-) też jak na razie prace stoją w miejscu ale między wigilia a nowym rokiem może coś podlubie.

pozdrawiam

-- dodano 2014-01-25 12:14 --

zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje....niestety nie mam za duzo czasu i jest naprawde zimno;( ale kupilem 3m 2,5' kwasowki, fmic, 1,5m 2,25' aluminium na dolot, no i srodku tlumik przelotwy. wstawie zdj jak porobie wszystkiego.

fmic 550x180x65
Obrazek

pozdroo

-- dodano 2014-02-03 16:10 --

szykuje zimny dolot...narazie zamontowalem na ori miejscu;)
po komentarzach innych uzytkownikow przestraszylem sie tego ze kupie jakis gowniany stozek i bedzie wyl, wiec kupilem Simota i mysle ze jest ok 8)

adapter simoty i stozek:
Obrazek

Obrazek

dzwiek jak to chodzi i turbo surge;)

http://www.youtube.com/watch?v=bNcoQS12EC8
jest: powrót do Ford Probe GT Igen 2.2t USA 8)
BMW e46 stage4 8hp 500hp+ :twisted:
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Takes

Post autor: Patryk- »

jak tam ? zapie..la?? :)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”