steam

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

steam

Post autor: steam »

Witam mam na Imie Rafał i jestem posiadaczem Forda Probe 2.2 Gt z 92r.
Obrazek


*Wymieniona nowa pompa wody
*tarcze zostały zregenerowane i wymienione klocki
*komplet przegubów na nowe
*nowa uszczelka pod deklem zaworów
*nowy pasek rozrządu i alternatora
*nowe przewody zapłonowe
+nowe świece
+nowy termostat
+nowy uszczelniacz aparatu zapłonowego
+ skrzynia zalana mobilem
+nowe tylnie amortyzatory
Rozpórka przednich kielichów.
MBC nastrojone pod 1bara
większa mapa wtryskowa pod wartość doładowania
auto gauge wskaźnik doładowania
blow off hks
zbrojone niebieskie silikony na przepustnicy
filtr stożkowy
2.5calowy wydech wykonany z kwasówki pełen przelot


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Aktualnie jeżdźę przy doładowaniu 1 bar

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-12-08 14:43 przez steam, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Lukasz
Klubowicz
Posty: 1306
Rejestracja: 2006-05-27 22:43
Samochód: Ford Probe 2.2 GT 89r. Volvo V70 I 2.5 TDI 140KM 1997
Galeria: viewtopic.php?t=14709
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki ,Owczarnia
Kontakt:

Re: steam

Post autor: Lukasz »

No hej.widzę ładna sztuka i 1gen :mrgreen:
Co do hamulcy tył to bedziesz musiał je rozebrać sprawdzić czy klocki nie stoją w jarzmach i czy prowadnice nie "stoją na dębowo "często jak długo nie czyszczone to sie zapiekają i nie hamują albo znow trzymają #-o ,jak już bedzie wszystko wyczyszczone i ładnie chodziło to wymień płyn hamulcowy w całym układzie i go odpowietrz,jak nadal nie bedzie ok to bym sie zastanowił nad wymieniem przewodów elastycznych,czasami sie rozwarswiają w środku i działają jak zawór kierunkowy ,jeszcze jedna sprawa jak juz bedziesz czyścił hamulce to sprawdz czy wszystkie gumki są całe w innym przypadku bedzie trzeba je powymieniać (pęknieta gumka rowna sie nieszczeście w każdym wypadku :mrgreen: ).Jak by już te wszystkie zabiegi nie pomoły to można zwalić wszystko na pompe hamulcową ale w tedy by ci wpadał pedał hamulca w podłoge a chyba takiego objawu nie masz ?? .Co do tego wentylatora to elektryk zemnie marny ale może walniety jest włacznik wentylatora,ale to neich sie wypowie ktoś kto ma jakieś pojecie o elektryce.A co do wycieku to ja bym sie upewnił najpierw czy nie cieknie to spod dekla zaworów a jeżeli nie to spod dekla to spod aparatu zapłonowego
FORD PROBE 2.2 GT 89r.
Odgazowany :)
Awatar użytkownika
MatiLP640
Klubowicz
Posty: 2794
Rejestracja: 2011-12-02 23:21
Samochód: Mitsubishi Legnum VR4
Galeria: viewtopic.php?t=19740
Lokalizacja: Brisbane AU/Kraków PL

Re: steam

Post autor: MatiLP640 »

fajnie ze ktos jeszcze stara sie doprowadzac jedynki do ladu a nie pozbywa sie od razu ;) ogolnie musze tez powiedziec ze czarny lakier ze spiochem strasznie fajnie wyglada, jeszcze do tego zalozyc soczewke i lustro pomalowac na czarno :P

P.S. sadzac po dacie i godzinie stworzenia galerii wnioskuje ze miales bardzo udanego i fascynujacego sylwestra :twisted:
Było: Czerwone Probe 2.5 V6 `96
Było: Fioletowe Probe 2.5 V6 `97 :(
Jest: Czarny Legnum VR4 `99 8)

Życie jest za krótkie żeby jeździć Dieslem!!! Only 98 or E85!
Obrazek :arrow: KLIK Obrazek :arrow: KLIK
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Dzięki Ci Łukasz sprawdzę to i wam napisze :)
Co do uszczelki pod deklem zawodów kupuje ją po świętach oraz nowe kable zapłonowe
nie wiecie ile mogą w sklepie kosztować bo nie wiem czy ze sklepu czy z netu lepiej :D
MatiLP640 dzięki za wsparcie :D
Fajnie że jest ten klub fajnie tak pogadać o robotach w probku-podzielić się własnym zdaniem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: steam

Post autor: Eli »

Witamy! Miło widzieć nową jedynkę w klubie i jeszcze milej widzieć, że trafiła w dobre, czułe ręce :wink:

Co do wentylatora też bym się skłaniał w kierunku włącznika termicznego :wink:
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Jutro wymieniam uszczelkę pod deklem od zaworów.
Zobaczę czy ten wyciek jest z pod dekla a jak nie to co uszczelnia aparat zapłonowy ?
Dzisiaj rozbierałem dekiel uszczelka na oko była OK ale wcześniej byłem w sklepie i zakupiłem wiec wymienię na nową.
systematycznie bd wrzucał fotki pozdro wam:D
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: steam

Post autor: Maxxum »

Obyś szybko usunął te niewielkie mankamenty i mógł cieszyć się z frajdy, jaką daje 2.2 GT 8)
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Agusia
Klubowicz
Posty: 2379
Rejestracja: 2007-12-25 21:54
Samochód: ProbekIIgen & ToyotaYaris prezentY od ukochanego OLEYKA
Galeria: viewtopic.php?t=14778
Lokalizacja: SPARCIAŁE KASZTANy

Re: steam

Post autor: Agusia »

Maxxum pisze:Obyś szybko usunął te niewielkie mankamenty i mógł cieszyć się z frajdy, jaką daje 2.2 GT 8)
O tak!
Z całego serducha gratuluję wyboru Gieteka :!:
Auto nad autami :!:
Cudeńko,
tylko
pieść je, pieść :wink: :!:
"Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

-- oryginalny post 2013-01-06 04:45 --
Agusia pisze:
O tak!
Z całego serducha gratuluję wyboru Gieteka :!:
Auto nad autami :!:
Cudeńko,
tylko
pieść je, pieść :wink: :!:
HEhehe zwłaszcza że ma małe serduszko które sobie tam dmucha :D
Przyznaje sie mam słabość do aut z turbo są zajefajne dlatego wybrałem sobie proboszcza nie wiem jak wam ale mi pięknie gwizda.
Dziś wieczór jak sie postaram to dam nowe fotki z roboty co i jak. :mrgreen:
Na dniach mi przyjdzie: kable zapłonowe, pasek rozrządu, łączniki i redukcje silikonowe oczywiście zbrojone muszę coś pokombinować bo mi guma z przepustnicy strzeliła,
moja wina że tak sie stało, iż wyjechałem z placu była minusowa temp. ale droga była sucha wyjechałem i od razu noga w gaz,
nie muszę wam tłumaczyć bo wiecie co sie stało i dlaczego.
Następną rzeczą jaką zrobię w tym samochodzie jest wydech.
tak przy okazji, chce zrobić go 2.5'' ze zwykłej stali ktoś ma doświadczenie z 1 i jego wydechem ktoś może sie podzieli swoimi doświadczeniami jeżeli ktoś oczywiście robił to ?
:wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: steam

Post autor: Kayl »

fajny Probek :D a problem z wiatrakiem jest taki, że prawdopodobnie masz uszkodzony czujnik załączania wentylatora, który jest na obudowie termostatu i ktoś go zrobił na krótko, poczytaj tutaj ---> http://fordprobe.pl/forum/viewtopic.php ... wentylator gdzie się znajduje dokładnie. Pozdrawiam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Witam
W fordzie zostały wymienione
-Pasek rozrządu
-Kable zapłonowe
-Gumy od przepustnicy zbrojone.
-uszczelka pod deklem zaworów
-dałem stożek
tak aby silniczek fajnie wyglądał o malowałem dekiel o to kilka fotek:

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: steam

Post autor: Patryk- »

Średnio mi to pasuje szczerze mówiąc , niewspomne ze mogłeś chociaz zasłonić przewody dookoła :-) ale za to ze czarna jedynka to juz pluuus :-)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Aktualizacja
Zrobiłem rozpureczke dodam że charakterystyka jazdy z rozpurką jest o wiele lepszy niż bez (auta tak nie gnie)


Obrazek

Dodałem też subwoofer podłączyłem go dwoma kablami z tylnich głośników bo w moim aucie ich nie ma.
Radio mam Sony ale nie wiem jakie:D

Obrazek


Pozdrawiam
Rafał :)
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: steam

Post autor: Prezes »

Witam, Probe ogólnie fajny, ale popracuj trochę nad kosmetyką i będzie git. Tylna półka by Ci się przydała, zamontuj z tyłu normalne głośniki i daj lepiej jakiś wzmacniacz z subem, rozumiem, że woofer od kina domowego jest lepszy niż nic, ale na dłuższą metę.. Na tę rurkę co Ci została jak zrobiłeś adapter do stożka daj jakiś filterek np. takie jak na odmę czy coś i ta rozpórka - nie lepiej było dac coś w stylu pierścienia tak żeby obejmowała wszystkie 4 śruby mocowania amora?
Ps. Nie odbieraj tego jako słowa krytyki, po prostu popracuj jeszcze nad nim i będzie git :) .
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Prezes pisze:Witam, Probe ogólnie fajny, ale popracuj trochę nad kosmetyką i będzie git. Tylna półka by Ci się przydała, zamontuj z tyłu normalne głośniki i daj lepiej jakiś wzmacniacz z subem, rozumiem, że woofer od kina domowego jest lepszy niż nic, ale na dłuższą metę.. Na tę rurkę co Ci została jak zrobiłeś adapter do stożka daj jakiś filterek np. takie jak na odmę czy coś i ta rozpórka - nie lepiej było dac coś w stylu pierścienia tak żeby obejmowała wszystkie 4 śruby mocowania amora?
Ps. Nie odbieraj tego jako słowa krytyki, po prostu popracuj jeszcze nad nim i będzie git :) .
Tylna półeczkę mam te zdj jest bez niej akurat ja zdjąłem.
Co do rozpórki otóż wygląda to tak z prawej strony jest cały pierścień obejmujące 4 śruby i taki sam zrobiłem do lewej z doświadczenia bo ta rozpórka kiedyś pasowała do mazdy 323f długość się zgadza i były do tego 2 pierścienie inne oczywiście ale takie same ja do proba pomierzyłem prawą stronę i wykonałem 2 takie same pierścienie w domu patrze a tu lewa ma inne wymiary nie chodzi mi o rozstaw śrub ale fi na kielichach jest większe z lewej niż z prawej patrząc od strony silnika.
Oczywiście zrobię lewy pierscień jak bd miał trochę czasu murze zajechać do byłego pracodawcy aby użyczył mi na moment plasmy :)
Drogi Prezesie nie rozumiem trochę o tym adapterze mam tak zrobione
adapter i na to nałożony filtr stożkowy.
Prezes a co do krytyki wole aby ktos napisał cos niż nic.
A tutaj fotka na której widać stożek
Obrazek
Z góry was Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: steam

Post autor: Prezes »

Chodzi mi o ten wężyk, który oryginalnie powinien byc wpięty w obudowę filtra powietrza. Jak się zakłada stożek to potem nie ma jej gdzie wpiąć, chyba że zrobisz jakiś otwór w adapterze. Chodzi o to żeby jakiś syf się tam nie dostawał, tzn podejrzewam że i tak się nic nie stanie, ale wiesz zawsze lepiej coś na to założyć i mieć spokój. :wink:
A jak tam u Ciebie ogólnie z budą?
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

-- oryginalny post 2013-02-15 07:40 --

Buda no właśnie
1.Przy prawym tylim kole na progu końcówce jest dziura - muszę to jak najszybciej zrobić wiadomo w zimę bez sensu z robotą to mnie męczy jak słonko przygrzeje zrobię ten próg... Podwozie chyba Ok nie zauważyłem jakiejś korozji auto widać było biteksowane
2. Następna rzecz to bardzo kruche ogrzewanie jestem bezradny jak to naprawić.
3.szyby sie nie zamykają/otwierają problem tutaj z linkami silniczki pracują w tej chwili szyby są na belkach.
Ostatnimi czasy zrobiłem drzwi kierowcy problem polegał na dolnym zawiasie które "pracował i gdy otwierałeś drzwi one opadały powodując zgięcie czarnej blachy na nadkolu.
Zaspawałem - ustawiłem drzwi i elegancio :D
Awatar użytkownika
kicker
Posty: 238
Rejestracja: 2007-05-28 20:37
Samochód: White GT 91
Galeria: viewtopic.php?t=19596
Lokalizacja: Gorlice, Nowy Sącz

Re: steam

Post autor: kicker »

nie zamieściłeś czasem video na youtube?
jeśli tak, to Twoja turbinka ewidentnie wymaga reanimacji, tzn. po dźwięku domniemam, że któryś wirnik masz uszkodzony.
oleju czasem nie ładuje do dolotu?

pozdro!
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3825
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: steam

Post autor: Maxxum »

steam pisze:-- oryginalny post 2013-02-15 07:40 --
2. Następna rzecz to bardzo kruche ogrzewanie jestem bezradny jak to naprawić.
Poszukaj w tematach o płukaniu układu chłodzącego - z czasem odkłada się kamień np. w nagrzewnicy i to może być przyczyną.
Poczytaj też o sterowaniu "klapkami" od nawiewów - być może masz zerwane, lub spadnięte linki do zmiany ich położenia.
Radzę też sprawdzić informacje o zapowietrzonym układzie chłodzenia/grzania - to może być kolejny trop.
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Re: steam

Post autor: OLEY »

Maxxum pisze:Radzę też sprawdzić informacje o zapowietrzonym układzie chłodzenia/grzania - to może być kolejny trop.
W sumie, to od tego bym zaczął. :wink:
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

-- oryginalny post 2013-03-23 17:28 --
kicker pisze:nie zamieściłeś czasem video na youtube?
jeśli tak, to Twoja turbinka ewidentnie wymaga reanimacji, tzn. po dźwięku domniemam, że któryś wirnik masz uszkodzony.
oleju czasem nie ładuje do dolotu?

pozdro!
Czesc
tak to moje video http://www.youtube.com/watch?v=4RV4ObzGmuE

Przede wszystkim wybaczcie nie jestem jeszcze specem w tej dziedzinie i nawet nie widziałam ze mam turbo do regeneracji / wymiany.
Turbina pompuje tak mi sie wydaje dobrze zawsze do 6-7psi tak jak to fabryka dała i tak jest. Własnie ten głos turbo jest większy na prawdę słychać to dobrze w całej kabinie ale dopiero jak turbina zacznie pompować.
Co do oleju widziałem go ale w tedy myślałem ze to od odmy sie tak dzieje wiec olałem sprawę.
Zamierzałem regenerować turbo oraz zrobić większy kolektor wydechowy i wstawić tam turbo.
i potem powoli dawać większy intercooler -blow off =mbc nastawić na 10-12psi.
Jak na razie mam takie plany co do probe.
Maxxum pisze:
steam pisze:-- oryginalny post 2013-02-15 07:40 --
2. Następna rzecz to bardzo kruche ogrzewanie jestem bezradny jak to naprawić.
Poszukaj w tematach o płukaniu układu chłodzącego - z czasem odkłada się kamień np. w nagrzewnicy i to może być przyczyną.
Poczytaj też o sterowaniu "klapkami" od nawiewów - być może masz zerwane, lub spadnięte linki do zmiany ich położenia.
Radzę też sprawdzić informacje o zapowietrzonym układzie chłodzenia/grzania - to może być kolejny trop.
Co do ogrzewania sprawdzałem ostatnio czy układ jest zapowietrzony wiem jak prawidłowo odpowietrzyć układ w porbe
robiłem ta operacje bo teraz jeżdżę bez termostatu bo on mi nawalił jakoś nie wiem kiedy, dotarłem do tego gdy silnik był przeciążany woda zaczynała sie gotować wiec wyciągłem termostat był w pozycji zamkniętej sprawdziłem go i sie nie otwiera jeżdżę teraz bez termostatu czekam aż mi paczka z nowym przyjdzie mianowicie jak jechałem do Katowic autko sie troszkę nagrzało było minimalne ogrzewanie.
Może ze silnik nie miał obiegu i dla tego wcześniej nie miałem ogrzewania zobaczę i opisze to jak bd miał termostat w aucie.
Pozdrawiam
Rafał :)

-- dodano 2013-04-21 18:08 --

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Oto ja :D
Obrazek

W Maju bd robił
progi oraz całe podwozie zabiteksuje
mam 3 drobne odpryski od lakieru trzeba to jak najszybciej usunąć
intercooler
jak starczy kasy to dam turbo do regeneracji .
Zrobiłem:
Pospawałem kielichy +bitex jeszcze od strony silnika dałem trochę pianki.
Blov Off HKS Super Sqv
Termostat
Pozdrawiam Ciepło

Rafał

-- dodano 2013-04-25 20:33 --

Obrazek

Wymieniłem stary stożek na o to taki:
Obrazek

-- dodano 2013-05-17 23:04 --

Obrazek
Dodałem taką "strumienice" wykonaną u mnie na maszynie :D
Pozdrawiam

-- dodano 2013-07-28 16:20 --

Mała aktywacja mojego probe 2.2
Padła mi skrzynia i miałem różne myśli.. ale panowie jednak zrobiłem skrzynie wydech 2.5 oraz podłogę poszła tez rurka od doładowania zastąpiłem ją prostą rurką z nierdzewki.
Kilka fotek z remontu:


Obrazek
na końcu gdzie się progi kończą miałem 2 dziury po każdym z progów nabiłem do nich pianki myślę że coś to da :D
w poprzedną zime miałem bardzo bardzo dużo wilgoci w samochodzie okazało sie że mam dziurę na tyle koło zbiornika cieczy czyszczącej tylną szybę, jakiś inteligent nalał pewnie do zbiorniczka wodę w jakąś zime zbiorniczek rozsadziło a w wiosnę woda wylała powodując korozje a co za tym idzie dziurę. Tak że pamiętajcie nie lejcie wody do zbiorniczka na jesień.



O to mój stary wydech który robił ktoś nie kompetentny po pierwsze średnica była 1.5 cala po drugie był wykonany w całości jak miałem dziurę w wydechu musiałem spawać pod samochodem a i tak nie pospawałem a zastąpiłem to pasta do wydechów ale wiadomo co taka pasta może - bo akurat była nad podłogą a wydechem szkoda tylko mojej spalonej twarzy i nerwów co z nim przeżyłem.


Obrazek

To mój nowy wydech wykonałem go z nierdzewki i pospawany nierdzewką. Przerobiłem trochę flansze na downpipe jak widać wykonana na 4 śruby a nie na 3 wszystko pasuje i da sie wszystko przykręcić i dodałem flansze tak aby wydech dało sie wyjąć. Nic trudnego 1 dzień pracy i wydech jest na 101 lub więcej lat :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: steam

Post autor: Kocureq »

Fajnie ci idzie :)
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: steam

Post autor: Patryk- »

Z tą pianką to przesadziłeś....chłonie wilgoć, radził bym Ci to czym prędzej wydłubać bo za jakiś czas będziesz miał dwa razy takie szkody jak miałeś, wtedy już grucha z betonem nie pomoże .... :wink:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
steam
Posty: 123
Rejestracja: 2012-11-04 13:06
Samochód: Probe 2.2 GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=20911
Lokalizacja: Góra - Śląskie

Re: steam

Post autor: steam »

Patryk- pisze:Z tą pianką to przesadziłeś....chłonie wilgoć, radził bym Ci to czym prędzej wydłubać bo za jakiś czas będziesz miał dwa razy takie szkody jak miałeś, wtedy już grucha z betonem nie pomoże .... :wink:
To sie wymieni na nowe oczywiście trzeba zrobić bo wątpię żeby takie były na rynku, sprzed jest wytnie i pospawa.
Jak na razie nie widać oznak rdzy.
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: steam

Post autor: Patryk- »

jak na razie, ale po prostu pianka ciągnie wilgoć....i będzie tylko gorzej :wink: lepiej wydłubać wcześniej i dospawać blachę jaj wyrzuciś go na złom bo się okaże że podłużnicy nie ma 8)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”