Sam

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 471
Rejestracja: 2004-05-27 22:04
Samochód: Probe 96r, 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=17752
Lokalizacja: Sosnowiec

Sam

Post autor: Sam »

Po latach członkostwa na forum i po dorobieniu się już drugiego probe postanowiłem się nim pochwalić.
W takim stanie wizualnym go kupiłem i w sumie wizualnie nie zamierzam nic zmieniać, no może poza felgami - jak się odkuje to myślę że sprawie sobie jakieś lepsze.
Mechanicznie jest to przez niektórych tak zwana profanacja - ponieważ kupiłem go bez silnika i założyłem 2.0 16V zamiast 2.5 Roboty było co nie miara zresztą opisywałem to na forum.No i oczywiście trochę napraw konserwacyjnych trzeba było zrobić.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodatkowo zamieszczam zdjęcia poprzedniego probe niestety zachowały mi się tylko dwa w dobrej jakości i dwa robione telefonem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Fotki z zlotu w Mikołowie Czerwiec 2010
Obrazek Obrazek Obrazek



"Zgadzam się na użycie w dowolny sposób zamieszczonych przeze mnie fotografii po uprzednim poinformowaniu mnie",
Ostatnio zmieniony 2011-02-17 17:58 przez Sam, łącznie zmieniany 5 razy.
Dziś Probe 2.0 16V 96r
Kiedyś Probe 2.2 GL 90r

Niech gra muzyka i gaz do dechy :D
Komu w drogę temu pedał w podłogę :]
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Sam

Post autor: resko »

No super auto :wink: ale jedyneczka bardziej mi się podoba :P .A co się z nią stało?
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 471
Rejestracja: 2004-05-27 22:04
Samochód: Probe 96r, 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=17752
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sam

Post autor: Sam »

No jedyneczka miała swój urok przez nią zaraziłem się pasją :) dlatego też wrzuciłem jej zdjęcie. Musiałem ją sprzedać ze względów finansowych. No cóż niestety nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli.
Dziś Probe 2.0 16V 96r
Kiedyś Probe 2.2 GL 90r

Niech gra muzyka i gaz do dechy :D
Komu w drogę temu pedał w podłogę :]
Awatar użytkownika
Metal
Posty: 62
Rejestracja: 2010-05-30 13:48
Samochód: 2gen. 2,5 V6! :)
Galeria: viewtopic.php?t=17643
Lokalizacja: Chorzów

Re: Sam

Post autor: Metal »

Witam sąsiada. Mijałem Cie prawdopodobnie w SO ale nie swoim autkiem... No faktico profanacja z tym 2.0 :O
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 471
Rejestracja: 2004-05-27 22:04
Samochód: Probe 96r, 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=17752
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sam

Post autor: Sam »

No ale chociaż wygląd GT mam :P bo tak oglądając galerie wydaje mi się że z plastikowymi progami ładniej wygląda. Co do SO to jest na pewno jeszcze jeden Base w tym samym kolorze co mój w sosnowcu wiec mogłeś i jego widzieć tyle że on bez spojlera ;) Aczkolwiek ja się kręcę czasem po Katowicach i okolicach najczęściej można mnie tam zobaczyć gdzieś w okolicy os tysiąclecia
Dziś Probe 2.0 16V 96r
Kiedyś Probe 2.2 GL 90r

Niech gra muzyka i gaz do dechy :D
Komu w drogę temu pedał w podłogę :]
Awatar użytkownika
Metal
Posty: 62
Rejestracja: 2010-05-30 13:48
Samochód: 2gen. 2,5 V6! :)
Galeria: viewtopic.php?t=17643
Lokalizacja: Chorzów

Re: Sam

Post autor: Metal »

:) Ostatnio w naszym okręgu pojawiło się ogromna ilość probków. Troche mnie to martwi , bo przestają być rzadkie i nietuzinkowe... Mnie możesz poznać zawsze po bocznych nalepkach i za dnia z diodowym śpiochem :) Jak będziesz mnie widzieć to machaj z chęcią poklacham :))
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 471
Rejestracja: 2004-05-27 22:04
Samochód: Probe 96r, 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=17752
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sam

Post autor: Sam »

ok ;P będę machał oczywiście a z zatrzymywaniem to jak będę miał czas to nie ma problemu, nalepki już zaobserwowałem w galerii :P

Dziś ładna pogoda była to się na zlot wybrałem do Mikołowa szkoda że tak mało nas było, mimo że faktycznie dużo tych samochodów się kręci po okolicznych rejonach. Masz racje co do tego że teraz te samochody nie są już takie rzadko spotykane jak miałem jedynkę to właściwie każdy świecił oczami co to jedzie. Teraz mało kto zwraca uwagę, no może dzieci zauważają że mam otwierane lampy :D. Starzy ludzie za to co bym nie zrobił pukają się w głowę ;/ no ale cóż każdy chory z własnej woli pokazuje gdzie go boli :D

W ogóle to zapraszam na zlot do Mikołowa.
Dziś Probe 2.0 16V 96r
Kiedyś Probe 2.2 GL 90r

Niech gra muzyka i gaz do dechy :D
Komu w drogę temu pedał w podłogę :]
Awatar użytkownika
Metal
Posty: 62
Rejestracja: 2010-05-30 13:48
Samochód: 2gen. 2,5 V6! :)
Galeria: viewtopic.php?t=17643
Lokalizacja: Chorzów

Re: Sam

Post autor: Metal »

Już długi czas obiueduje (Cede) Romkowi i innym że wpadne... Jest mi głupio ciagle tak odmawiać. Byłem już z nimi na różnych spotkaniach ale na Mikołów się jeszcze nie skusiłem :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sam
Posty: 471
Rejestracja: 2004-05-27 22:04
Samochód: Probe 96r, 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=17752
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sam

Post autor: Sam »

no akurat wczoraj Romka nie było chociaż podobno miał być ;p no nie wiem w każdym bądź razie zapraszam ja byłem dwa razy klimat jest fajny :D nie wiem czy za miesiąc pojadę wszystko zależy od :D wielu czynników bo niestety czasem w niedziele mam prace ;p
Dziś Probe 2.0 16V 96r
Kiedyś Probe 2.2 GL 90r

Niech gra muzyka i gaz do dechy :D
Komu w drogę temu pedał w podłogę :]
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Re: Sam

Post autor: Natan »

Witamy z powrotem w klubie :D :D :D :D Prawda z tym silnikiem troche ...... :1111_bicz: :1111_bicz: no ale coz skoro nie bylo innego !!!!!!!!! :1111_bye:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”