Nie wiem co jest

Gość

Nie wiem co jest

Post autor: Gość »

Wymieniłem świece na nowe ngk, przewody na nowe SEIWA, kopułka z palcem też nowa.
Wtryski wyjęłem z kolegą i sprawdzaliśmy jak sikają i byliśmy w szoku, wszystkie sikają na raz i takim ciśnieniem że można by było ogródek podlewać.
Teraz zastanawiam się czy to wtryski czy może coś z elektryką się pokiełbasiło.
Jak Szanowni koledzy lub koleżanki wiedzą co może to być to proszę o kontakt.
Mój e-mail: dmochy@op.pl
Dziękuję.
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

A wiec tak najlpeiej wpisz to do poprzednigo tematu zeby wszyscy wiedzieli co twojemu autku dolega.
Nastepna sprawa sprawdz rano jak autko jest zimne czy masz na zalewanych swiecach iskre (w sumie skad wieszsz ze sa zalane to tez nalezy sprawdzic odpalic na jednym niech chwilke pochodzi a nastepnie zgasic i wykrecic swiece powinna byc mokra )
Wyciagasz kabelek podlaczasz swiece i do masy jak jest iskra na wszystkich to problemem moze byc na przyklad glowica albo i wilee innych rzeczy niestety diagnozowanie autka bez dotykania go jest raczej trodne i znalezc mozna tylko rzeczy oczywiste ale sprobuj pozatym sprawdz z kolega jakie masz sprezanie na poszczegolnych garach moze sie okazac ze slabe i dlatego autko nie pali na wszystkie a jak sie rozgrzeje to sie uszczelnia
pozdrawiam
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”