Przyciemniane szyby - TECHNICOLOR STUDIO

Awatar użytkownika
BiZoN
Posty: 526
Rejestracja: 2003-05-11 23:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Przyciemniane szyby - TECHNICOLOR STUDIO

Post autor: BiZoN »

Temat był już poruszany - więc w sumie tylko w kwestii informacyjnej:

TECHNICOLOR studio
email: studio@technicolor.pl, technicolorstudio1@poczta.onet.pl
infolinia: 0-603 29 39 91, 068-321 44 61
Kiełpin koło Zielonej Góry
www.technicolor.pl

Witamy!

Firma "TECHNICOLOR STUDIO", zajmująca się piecowym przyciemnianiem szyb samochodowych, ogłasza WIELKĄ PROMOCJIĘ!!!

Obniżamy ceny do minimum!!! Teraz - demontaż i montaż szyb - po wyjątkowo niskiej cenie.

Ofreujemy przyciemniene szyb najnowszą technologią piecowo - laserową, pozwalającą zgodnie z obowiązującymi przepisami przyciemniać WSZYSTKIE szyby (oprócz czołowej). Bardzo istotny jest fakt, że widoczność z wnętrza pojazdu praktycznie nie zmienia się, co zapewne zadziwi użytkowników folii.


Powłoka przyciemniająca:
- odbija ciepło - efekt SOLAR - zmniejszenie nagrzewania pojazdu w lecie do 60%,
- rozjaśnia się w nocy - efekt FOTOCHROM - ściemnianie się szyby w dzień w zależności od natężenia światła, w nocy rozjaśnianie się). DZIĘKI TEMU EFEKTOWI, NIE MAMY TAK JAK W PRZYPADKU FOLII, PROBLEMÓW Z MANEWROWANIEM) ,
- nie rysuje się tak jak większość folii.


JAKO JEDYNI W POLSCE! Posiadamy certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie potwierdzający spełnianie przez naszą technologię wymogów dotyczących przyciemniania szyb samochodowych, w tym - przednich opuszczanych. Po zakończonym procesie przyciemniania każdy z naszych klientów otrzymuje CERTYFIKAT, pozwalający na poruszanie się pojazdem, bez obaw o utratę dowodu rejestracyjnego,
a przyciemnione szyby zostają oznaczone numerem atestu. Certyfikat ISiC jest jak najbardziej ważny dla POLICJI!!!

Cały czas trwania operacji przyciemnienia to 6-8 godzin.

Koszt przyciemnienia w jednym odcieniu wszystkich szyb oprócz czołowej wraz z demontażem i montażem szyb: 970zł.

PROMOCJA TRWA DO 30.07.2003R.!!!

Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 0603 29 39 91.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.technicolor.pl

POSZUKUJEMY FIRM CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY!!!


Pozdrawiam
Witold Szewczyk

Tyle w odpowiedzi na mojego maila odnośnie ceny.
Czyli 970 PLN i 8 godzin czekania.
Sprawa warta zastanowienia.
Jak się uda będę miał fotki "na żywo" z tego zakładu a nie tylko te które są na stronce.
DUCH
PROBE II 2,5 GT USA Version
Obrazek
Awatar użytkownika
OLO
Posty: 199
Rejestracja: 2003-05-10 14:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: OLO »

Ciekawe ile chca za same przednie :?:
sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemniane szyby - TECHNICOLOR STUDIO

Post autor: sereq »

BiZoN pisze:Temat był już poruszany - więc w sumie tylko w kwestii informacyjnej:



Koszt przyciemnienia w jednym odcieniu wszystkich szyb oprócz czołowej wraz z demontażem i montażem szyb: 970zł.


Pozdrawiam
Witold Szewczyk

Tyle w odpowiedzi na mojego maila odnośnie ceny.
Czyli 970 PLN i 8 godzin czekania.
Sprawa warta zastanowienia.
Jak się uda będę miał fotki "na żywo" z tego zakładu a nie tylko te które są na stronce.

zaraz, prawie 1000 zl? Nie sledzilem dokladnie watku odnosnie szyb, ale czy to jest jakas okazyjna cena? Czy oferta ww. firmy rozni sie od "zwyklych" porzyciemniaczy. Kumpel w Misku Galancie ostatnio przyciemnial wszystkie szyby oprocz przedniej oczywiscie i zaplacil jakies 600 zl, cena chyba z najlepszego serwisu w Warszawie.

Wydawalo mi sie wiec ze do Proba moga byc w tej samej cenie, moze nawet mniej, bo mniej jest trojkatnych szybek bocznych, a ty mi wyskakujesz z 1000 pln mowiac ze to okazja ;)

No to ja juz glupi jestem....
Pozdrawiam,
sereq / gg: 66423
autko: male z gazem :P
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Serek przeczytaj posta. Jesli Twoj kumpel przyciemnial wlasnie tą technologią to mozesz mi juz podac adres tego zakladu ktory mu to robil.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sereq »

aa juz rozumiem na czym to polega. Ta firma z Zielonej Gory faktycznie daje certyfikat uznawany przez policje bo pzrednie szyby maja przepuszczalnosc 70%.

Natomiast ja mam pytanie jaka przepuszczalnosc maja fabrycznie przyciemnnine szyby w Probie. 75% ? jesli tak to zaiste niezly interes za 900 zl.

Albo dalej czegos nie rozumiem. Bo przyciemnianie tylnej szyby i tylnych bocznych bez przyciemniania przednich bocznych, mija sie z celem. Oczywiscie tylko wg. mnie :)
Pozdrawiam,
sereq / gg: 66423
autko: male z gazem :P
sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sereq »

wingerman pisze:Serek przeczytaj posta. Jesli Twoj kumpel przyciemnial wlasnie tą technologią to mozesz mi juz podac adres tego zakladu ktory mu to robil.
juz wyjasnilem, technologia to raz, a certyfikat dwa. Juz wszystko jasne, choc nie uwazam zeby tylko dla certyfikatu i zaawansowanej technologii przeplacac dwa razy za to samo. Ja se przyciemnie za 500 :P
Pozdrawiam,
sereq / gg: 66423
autko: male z gazem :P
Awatar użytkownika
BiZoN
Posty: 526
Rejestracja: 2003-05-11 23:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: BiZoN »

No tak ale głównie chodzi o Policję i o efekt z wewnątrz auta.
Jeśli chcesz mieć idealnie ciemne szyby np baaardzo czarne tak jak twój probiak to jakoś sobie nie wyobrażam cofania w nocy.
Jeśli przyciemnisz szyby przednie folią to jak trafisz na upierdliwego gliniarza w 100% pożegnasz się z dowodzikiem albo na miejscu będziesz zdrapywał folię.
W tym momencie policja nie odnosi się do przepisu mówiącego o przepuszczalności, ale zachacza o względy bezpieczeństwa (zresztą słusznie) twierdząc że folia podczas wypadku uniemożliwia stłuczenie szyby i wydostanie ewentualnej ofiary.

Wiem, że cena jest dośc wysoka, ale generalnie trzeba rozważyć za i przeciw - czyli na początek minusy:

- folia po pewnym czasie nosi ślady "zmęczenia materiału"
- jeżeli okleimy szyby bardzo czarną folią to widocznośc do tyłu i na boki jest w tym momencie ograniczona, a w nocy stanowi to już większy problem
- piszecie 600PLN oki - to tylko 300PLN mniej niż metodą piecową

A co do metody piecowej:

- cena->bije po kieszeni te 970PLN, ale myśle że na 900 dałoby rade stargować
- odpada efekt zaciemnienia szyby wewnątrz pojazdu (zobaczcie fotki na stronie producenta)
-widocznośc w nocy jest znacznie lepsza
-święty spokój i zero stresu na widok radiowozu

To tak na gorąco.
Oczywiście wszustko trzeba zobaczyćna własne oczy bo wiadomno jak jest z reklamami.
Tak jak pisałem postaram się tam w tym miesiącu zawitać i obiektywnie ocenić efekt.

W sumie ja planuje taki zabieg albo na wrzesień albo na maj przyszłego roku tak aby ładnie się prezentować w HRADEC KRALOVE
DUCH
PROBE II 2,5 GT USA Version
Obrazek
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

w Czeladzi jest firma któa robi przyciemnianie metodą piecową - cena podobna - za probe ok. 1000zł oto cytat ze strony "UWAGA!!! tylko w technologii piecowego napylania szyb związkiem tytanu możliwe jest wystawienie certyfikatu również na przednie szyby boczne (przyciemnienie 30% oraz powłoka umożliwiająca rozpryśnięcie się szyby w przypadku uderzenia)."


Firma Womarc w Czeladzi-Piaskach

pozdrawiam

Yaneeck
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
BiZoN
Posty: 526
Rejestracja: 2003-05-11 23:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: BiZoN »

Czyli robią dokładnie to samo i tą samą metodą.
Pewnie się dogadali co do cen - monopoliści :evil:
DUCH
PROBE II 2,5 GT USA Version
Obrazek
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

tylko patrząc na mapke wiecej osob ma blizej do czeladzi niz do zielonej góry ;)
<(k)night rider>

miałem probe :)
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

hmm to ja juz wole chyba sobie kupic folie za 70zl i przyciemnic szyby (tak mam zrobione
co do sympatycznych panow w niebieskim to i co z tego ze sciagen na miejscu za 12 godzin mam z powrotem (a panowie postoja przy mnie tak ze trzy godziny bo mi sie spieszyc nie bedzie :roll: )
aha a co do napylanych szyb jak trafisz na glupiego gliniarza to ci tez dowod zabierze i sie bedziesz wozil zeby zrobic przeglad (sam bylem swiadkiem takiego zdarzenia i nic nie pomogly zaswiadczenia i przekonywanie "pan policjant wie ze nie ma takiego zaswiadczenia i sie z nim kłóc" a drapac szyby chyba na miejscu nie bedziesz co nie
pozdrawiam
Awatar użytkownika
OLO
Posty: 199
Rejestracja: 2003-05-10 14:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: OLO »

Ja prawie mam juz dwa lata tak przyciemnione i nie przejmuje sie tym za bardzo bo moge przy nich zerwac,troche pracy w garazu i gotowe.Kazdy robi jak mu sie podoba :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”