andrev80

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
andrev80
Posty: 32
Rejestracja: 2005-11-16 18:59
Galeria: viewtopic.php?t=8712
Lokalizacja: Otwock

andrev80

Post autor: andrev80 »

Siema !!!
To moje cacko;)

Obrazek Obrazek Obrazek

i w końcu zrobiłem zdjęcia mojej przeróbki

Obrazek Obrazek

bardzo prosta obsługa
jak skręcam dźwignię wprawo to dodaję gazu
a jak popycham do przodu to hamuje i cała filozofia
no i gałka na kierownicy, wiadomo po co
Ostatnio zmieniony 2007-02-24 16:11 przez andrev80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Post autor: cacek »

Bardzo ciekawie wygladający Probek :) hmm ale myśle ze każdy kto przegląda byłby ciekaw choć małego info o Twoim autku, roczek itd ;)
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Bardzo ładny, ale nie ma to jak oryginalna kierownica probe. :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Roczek 93 wersja base :) Bardzo ciekawe wnętrze.
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

Prezentuje się byczo !
Ciekawe wnętrze ...
:1111_ok:
...Dobrze , że radzisz sobie z wózkiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Rewelacyjne wnętrze, kiera ładniejsza(mniejsza) niż oryginał, ładny lakier tylko końcówka wydechu nie potrzebnie pryśnięta byle jak sprayem. Ale ogólnie furnik git! :P
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Niebieski kokpit, extra :wink:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

Fajne felusie i podłokietnik 8)
Awatar użytkownika
andrev80
Posty: 32
Rejestracja: 2005-11-16 18:59
Galeria: viewtopic.php?t=8712
Lokalizacja: Otwock

Post autor: andrev80 »

dzięki za opinie
jest to 2.0l automat 93r wersja usa troszke obniżony 8) kolega wyżej napisał ze wersja base.
jest piękny :D trzeba będzie troszkę pracy w niego włożyć.
wczoraj zmieniłem żarówkę w lampie i wylutowalem buzerek od pikania drzwi bo już nie mogłem z nim wytrzymać :evil: apropo na tej płytce tuż nad buzerkiem jest zjarany rezystorek i tranzystor. do czego to słuzy? lampy się ściemniają tak jak powinny po zamknięciu drzwi (mile widziany schemacik)
z tym tłumikiem to też sobie tak pomyślałem że jakiś debil go przy malowaniu nie zasłonił. ale mój kolega pracuje w myjni i przyniesie mi paste tempo bo poprzednia sie już skończyla:) prubowaliśmy zrobić to kwasem do felg i rozpuszczalnika ale nie pomogło
Awatar użytkownika
Tomasz S
Posty: 1692
Rejestracja: 2004-11-25 18:21
Galeria: viewtopic.php?t=5611
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Tomasz S »

andrev80 pisze:dzięki za opinie
jest to 2.0l automat 93r wersja usa troszke obniżony 8) kolega wyżej napisał ze wersja base.
jest piękny :D trzeba będzie troszkę pracy w niego włożyć.
wczoraj zmieniłem żarówkę w lampie i wylutowalem buzerek od pikania drzwi bo już nie mogłem z nim wytrzymać :evil: apropo na tej płytce tuż nad buzerkiem jest zjarany rezystorek i tranzystor. do czego to słuzy? lampy się ściemniają tak jak powinny po zamknięciu drzwi (mile widziany schemacik)
z tym tłumikiem to też sobie tak pomyślałem że jakiś debil go przy malowaniu nie zasłonił. ale mój kolega pracuje w myjni i przyniesie mi paste tempo bo poprzednia sie już skończyla:) prubowaliśmy zrobić to kwasem do felg i rozpuszczalnika ale nie pomogło
Witaj Andrev !
Każdą powierzchnię lakierowaną możesz łatwo zmyć preparatem "Skansol" , Lub ciężko dostępnym "Tri"
Obrazek
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

...ładniutkie i świetnie dobrane kolorystycznie wnętrze :P ...delikatnie sugeruję tylko przymierzyć się do założenia oryginalnego tylnego spojlera na tylną klapę i będzie git :wink:
Andrev....sprawdź koniecznie poziom i stan oleju w przekładni automatycznej :shock: ....i szerokiej drogi :D
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
andrev80
Posty: 32
Rejestracja: 2005-11-16 18:59
Galeria: viewtopic.php?t=8712
Lokalizacja: Otwock

Post autor: andrev80 »

dziś sprawdziłem poziom oleju w skrzyni i musiałem dolać bo było za mało. dolałem też do silnika bo też było minimum i od razu ciszej pracuje. musze zlikwidować wyciek oleju bo na pasek leci i alternator.wycieka też troszkę pomiędzy silnikiem a skrzynią taki czerwony olej przekładniowy napewno. dostałem od kolegi inną końcówkę wydechu firmy sebring i na szczęście nie pomalowaną tylko mi się wydaje że będzie za duża.tylko żeby nie był głośny bo wole jak jest cichutki. jak zamontuje to cykne zdjęcie:)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

tylko uważaj, automatyczne skrzynie biegów są bardzo wrażliwe na braki oleju-jeden z najczęstszych powodów ich uszkodzenia
Obrazek
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

pelot pisze:tylko uważaj, automatyczne skrzynie biegów są bardzo wrażliwe na braki oleju-jeden z najczęstszych powodów ich uszkodzenia
...dokładnie, poza poziomem sprawdź jego barwę czy przypadkiem nie jest przepalony bo jeżeli jest ,,smoła" to należy go koniecznie wymienić...a tak poza tym to tylko się cieszyć z jazdy :wink:
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Czy mi się wydaje czy nie masz jednej listwy z przodu??
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
andrev80
Posty: 32
Rejestracja: 2005-11-16 18:59
Galeria: viewtopic.php?t=8712
Lokalizacja: Otwock

Post autor: andrev80 »

masz racje nie mam tej małej listewki tuż za prawym kołem. o automatach coś słyszałem że są bardzo delikatne(ale ten guziczek na rączce zmiany biegów można czasem wcisnąć?:) ). nie mogę się doczekać kiedy już będę nim jeździł
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

andrev80 pisze:.....ale ten guziczek na rączce zmiany biegów można czasem wcisnąć?:)
....to jest tzw. kick down zajefajna sprawa :lol: :lol: :lol: ...świetna sprawa przy wyprzedzaniu autko dostaje niezłego kopa coś podobnego jak redukcja w manualu z wyższego na niższy bieg. Np. pociskasz na 4 przełożeniu wciskasz kick down i masz przełożenie nr 3,a ponowne wciśnięcie spowoduje powrót na przełożenie nr 4...super bajer dlatego poważnie myślę o zakupie probe 2.5 GT, ale w automacie, nie dość że ma ogień w pedale to jeszcze świetny komfort jazdy w automacie... :wink:
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Nie wyobrażam sobie autka sportowego w automacie, nie ma to jak redukcja samemu.

Ja w autach amerykańskich w automacie spotkałem się z przyciskiem Overdrive, czy to nie to samo?? Wiem, ze Overdrive działa na zasadzie zwiększonej mieszanki paliwowej, którą otrzymuje po wciśnięciu przycisku
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

Kędziorkowie pisze:Nie wyobrażam sobie autka sportowego w automacie, nie ma to jak redukcja samemu.
...proponuję dalej tego wątku nie kontynuować, każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat :wink: , a tak przy okazji pozdrawiam wszystkich wajchowiczów :lol:
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Kędziorkowie pisze: Ja w autach amerykańskich w automacie spotkałem się z przyciskiem Overdrive, czy to nie to samo?? Wiem, ze Overdrive działa na zasadzie zwiększonej mieszanki paliwowej, którą otrzymuje po wciśnięciu przycisku
Ok, ale nadal intryguje mnie ta część.

P.S. Szczerze wątpię żeby ten przycisk działał na zasadzie "Kikc Down" bo to prawie jak tip tronic, skoro redukuje po naciśnięciu guzika.

Jak ktoś zna się na temacie niech się wypowie i przestaniemy śmiecić.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 278
Rejestracja: 2004-12-03 11:03
Samochód: brak
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Greg »

Kędziorkowie pisze:
Kędziorkowie pisze: Ja w autach amerykańskich w automacie spotkałem się z przyciskiem Overdrive, czy to nie to samo?? Wiem, ze Overdrive działa na zasadzie zwiększonej mieszanki paliwowej, którą otrzymuje po wciśnięciu przycisku
Ok, ale nadal intryguje mnie ta część.

P.S. Szczerze wątpię żeby ten przycisk działał na zasadzie "Kikc Down" bo to prawie jak tip tronic, skoro redukuje po naciśnięciu guzika.

Jak ktoś zna się na temacie niech się wypowie i przestaniemy śmiecić.
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... =overdrive

...i skończmy ten temat bo to przecież nie nasza galeria :wink: andrev zapoznaj się koniecznie z linkiem powyżej 8)
Był Probe II 94 2.0 16V SE USA z ATX
Miał być ProbeII V6...
...jest focus 2.0 16V:)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Greg pisze: ....to jest tzw. kick down zajefajna sprawa :lol: :lol: :lol: ...świetna sprawa przy wyprzedzaniu autko dostaje niezłego kopa coś podobnego jak redukcja w manualu z wyższego na niższy bieg. Np. pociskasz na 4 przełożeniu wciskasz kick down i masz przełożenie nr 3,a ponowne wciśnięcie spowoduje powrót na przełożenie nr 4...super bajer dlatego poważnie myślę o zakupie probe 2.5 GT, ale w automacie, nie dość że ma ogień w pedale to jeszcze świetny komfort jazdy w automacie... :wink:
To jest chyba overdrive a nie kick down, bo kick down działa inaczej.
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Sqad pisze: To jest chyba overdrive a nie kick down, bo kick down działa inaczej.
W 2.0 Base mojego znajomego ATX to był overdrive.

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Kick down powinien się znajdować przy manetce gazu, pedał gazu przy maxymalym wciśnięciu dociska ten guziczek a ten powoduje,że skrzynia redukuje na najniższy z możliwych biegów. Ten przycisk na manetce od skrzyni to coś al'a funkcja "sport" - zwiększony zakres obrotów. Bynajmniej ja tak miałem w Omedze 3.0.
Sorki za OFF-a. :wink:
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

U ojca w Lexusie jest tryb sport i oprócz tego overdrive. Przy trybie sport auto się żyłuje, a ovedrive chyba zrzuca bieg na niższy, bo po wciśnięciu obroty rosną.
BEAUTY...POWER...SOUL...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”