czy wiltr wielorazowego uzytku nadaje sue do silnika na gaz?

Gość

czy wiltr wielorazowego uzytku nadaje sue do silnika na gaz?

Post autor: Gość »

hej interesuje mnienczy taki filtr ktoru jest wielorazowego uzytku nadaje sie do gazu?
Gość

Post autor: Gość »

jesteś Bułgarem z pochodzenia ?
.......... :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Nie nie... pudlo zupelne, latwo wychwycic nalecialosci Wegierskiego :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

koledze chyba chodzi o stozek
Gość

Post autor: Gość »

Konrad dzieki ze mnie oswieciles, bo juz czytalem napisy na pudelkach od filtra do ekspresu do kawy, czy mozna uzywac ich wielokrotnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gość

Post autor: Gość »

:slon: ja tylko zasugerowałem - cholera wie jaki gaz i jakim filtrem on chce filtrować
Quaki
Posty: 774
Rejestracja: 2003-07-30 15:47
Galeria: viewtopic.php?t=7505
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Quaki »

to nie koniecznie musi byc stozek ja widzielm kiedys filtr z rajdowki i wcale nie stozek tylko zwykly- niezwykly bo sito to mial raczej na duze kamienie i on byl wlasnie wielokrotnego uzytku hehehe tylko ze silniki sa jednorazowe i do tego krotkiego uzytku przy zastosowaniu takiego filtra
pozdrawiam
ps. a tak na marginesie to jak ktos pisze posty z pytaniem to warto by bylo napisac czym dysponuje rodzaj gazu silnik itp. dzieki temu zaoszczedzilibysmy pracy etatowej wrozce :wink:
2-gen 93 2.5 V6
1-gen 90 2.2 GT
Gość

Post autor: Gość »

Witam

No co wy przecież wkładki KN są filtrami wielorazowego użytku. A nie słyszałem żeby ich na gazie niemożna było używać.

Pozdrawiam
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Oczywiście że filtr wielorazowy się nadaje, ja mam taki właśnie do gazu (to zwykłe blaszane sitko jest, tylko otworki ma drobne), zresztą jednorazowych nawet nie widziałem w sklepach :shock: :?: Na wejściu wody jest podobny, tylko oczka są w sitku większe i od razu z zaworkiem jest - bardzo praktyczne! Jeśli masz kocioł dwu funkcyjny to załóż sobie jeszcze filtr na powrocie inst. c.o. , tak mi doradził specjalista z serwisu Junkersa!

P.S.
A co do rodzaju gazu to mam "ziemny wysokometanowy".
Pozdrawiam, Rafał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”