Koszyk

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Koszyk »

No to teraz się troszkę pochwalę co tam znów w probe pozmieniałem :)
Dla zwolenników mojego projektu z dwoma wydechami mam niestety smutną wiadomość. Ten projekt nie przeszedł :( Wina że nie mogłem dorobić zderzaka bo wszystkie były nisko i je notorycznie urywałem. Ratunkiem miało być cofnięcie wydechów. Niestety..... koło zapasowe uniemożliwiło tę czynność i probe pozostał z jednym wydechem - na ukos oczywiście. Ale nie byłbym sobą gdybym tył auta miał seryjny :) Po prostu musiałem zrobić coś inaczej :) Oto wynik pracy:

Obrazek Obrazek

Oczywiście to nie koniec. Autko dostało nowe dodatkowe zegary oraz taki jeden fajny guziczek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Widzicie ten drugi od prawej strony guziczek? wiecie co się dzieje po jego wciśnięciu???

Obrazek

Wow mam elektrycznie składane lustereczka i jeszcze dodatkowo podgrzewane - suuuuuuper bajer :) Ma ktoś takie w klubie???
Teraz kolejny najlepszy bajer. Nowy kolektor KLZE. Autko dzięki niemu naprawdę super się zbiera. Ma moc od samego początku, nie muszę czekać aż osiągnie 3 czy 4 tysiące obrotów. Przy zmianie na wyższy bieg nie ma momentu że "siada" i za chwilę znów ciągnie. A jak go przeciągnę na jednym biegu i zmieniam to jest taki piękny strzał z rury.....miodzio :)

Obrazek

Kolejny i już ostatni bajer to lampy. Jedne to światła długie a drugie to.....stroboskopy :P

Obrazek

Filmiki jak one działają:

http://www.metacafe.com/watch/1143602/stroboskopy/
http://www.metacafe.com/watch/1143744/stroboskopy2/

I na koniec parę fotek ogólnych:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zostało tylko położyć nowy lakierek i założyć nowe felgi. Ja już chyba tego nie zrobię bo zamierzam się rozstać ze swoim probkiem. Z żalem oddam, ale tylko w dobre ręce.
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Nie obraź się ale żadna zmiana mi się nie podoba.

Te światełka w zderzaku wyglądają strasznie odpustowo :?
Zegary są umieszczone w takim miejscu że wyglądają co najmniej dziwnie nie mówiąc raczej o praktyczności.
Tablica z boku i to podświetlanie które podciągnąłeś do niej wygląda strasznie. :roll:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Koszyk »

Dee Jay pisze:Nie obraź się ale żadna zmiana mi się nie podoba.
Przyzwyczaiłem się do tego że nic nigdy ci się nie podoba. Zegary są w tym miejscy bo był problem z dostaniem kubełków na słupek.
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Koszyk pisze:
Przyzwyczaiłem się do tego że nic nigdy ci się nie podoba.
Więc zacznij może czytać uważniej forum bo chyba tego nie robisz sądząc z takich tekstów . :)
Nie no wybacz w tym miejscu powinienem pisać jakie boskie jest twoje auto. :D

A kubeczków jest pełno na ebayu nie mówiąc że można z uniwersalnych ładny spółek rzeźbić.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Gierap
Posty: 11
Rejestracja: 2008-03-07 14:37
Samochód: brak
Lokalizacja: Radom

Post autor: Gierap »

Nie mam w ogóle jeszcze Probe,to pewnie nie mogę ocenić,skoro już były tutaj głosy,że jak ktoś nie tuninguje to niech się nie odzywa :wink:
Ale już pomijając to,że żaden z modów Koszyka mi się nie podoba (no może składane el.lustra są w porządku i do tego praktyczne na coraz bardziej zatłoczonych parkingach naszych miast) to zupełnie nie rozumiem,po co tuningować Probe :?: Jeszcze w taki sposób :? Przecież ten samochód sam w sobie jest atrakcyjny,jak ktoś ma za dużo kasy to zamiast wydawać na głośne wydechy,stroboskopy itp. to lepiej mi się wydaję wydać kasę np. na jakieś springi obniżające,do tego jakaś fajna duża felga z szeroką oponą i już Probek wygląda elegancko,jak ktoś ma jeszcze więcej kasy,to może obszycie środka jakąś przyjemną skórą,a i tak dla mnie najlepszym wyjściem żeby spożytkować kasę jest po prostu doprowadzanie/lub utrzymywanie Probe w jak najlepszym stanie technicznym i wizualnym,lanie dobrego paliwka/lub gazu,dobry olej,częste wymiany filtrów,do tego polerka,usuwanie jakiejkolwiek korozji itp.

Bez urazy Koszyk ale topisz kasę w takie rzeczy a masz zjechaną skórę na gałce zmiany biegów :roll:
Probe dla mnie to samochód przy którym trzeba stosować maksymę "po pierwsze nie szkodzić"
Oczywiście to Twój samochód i najważniejsze,że Ty jesteś zadowolony,ale nie można kogoś jechać,bo on nie przerabia swojego,bo pomyśl że może mieć inną wizję "dbania" o auto niż Ty :wink:
Ostatnio zmieniony 2008-03-08 22:02 przez Gierap, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Hehe już czuje sympatie do ciebie :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Lusterka fajny bajer i nie widzialem ich do tej pory w zadnym probku noi kolektor klze rowniez na plus. Tyl wyglada jakby dostal strzala i ktos go poskladal z 3 roznych aut. Blenda miedzy swiatlami miala by sens przy zderzaku z miejscem na tablice i bez wyciecia pod kwadratow tablice przez ca bledna wyglada dziwnie nie mowie juz o montazu tablicy bo to przebija nawet calibry i golfy po WT. Przednie swiatelka gdyby byly pojedyncze tomoze by to wygladalo jeszcze ale obecnie szpeci okropnie auto. Wskazniki umieszczono tak by pasazer nie czul sie pokrzywdzony ze nie ma licnzika ikiery przed soba :twisted: Reasumujac wywalic jedna sztuke swiatel wsadzic zderzak od 94 z miejscem na tablice przeniesc zegary tam gdzie ich miejsce na slupek. I nie oszpeca wiecej probka :twisted:
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

Ciekawe co napiszą jak kupisz to co masz kupić :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Koszyk »

Lukas przecież sam wiesz że dla nich szczyt tuningu to lustereczka a'la BMW M3 :) Jakoś dodge nie krytykują...
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
HellHound
Posty: 1294
Rejestracja: 2006-06-03 13:43
Samochód: Focus 2004r. TDCI
Galeria: viewtopic.php?t=12610
Lokalizacja: Międzyzdroje

Post autor: HellHound »

Bo RAM-ik jest po prostu za...bisty :D :D :mrgreen:
EDIT

Pier....ona cenzura :wink:
Let The Galaxy Burn....
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Koszyk pisze:Lukas przecież sam wiesz że dla nich szczyt tuningu to lustereczka a'la BMW M3 :) Jakoś dodge nie krytykują...
Widzisz niektórzy kupują auto np. z lusterkami m3 i zmieniają je na takie jakie być powinny i cieszą się zadbanym autem, inni kupują auto bez lusterek i tuningu ale sami obwieszają ją tandetnie posklejanym zderzakiem wykonanym przez znajomego dla obcięcia kosztów i dla nich to szczyt tuningu. Ocena co lepiej wyglądało na aucie niepotrzebna.
Oczywiście to nie żadna ukryta aluzja jak w przypadku twojej wypowiedzi o lusterkach :gwizd:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Eee nie ma to jak tylni zderzak zlozony z paru przednich :twisted: Skoro wystawiasz autko w galerii to licz sie z tym ze nie wszyscy beda piali z zachwytu, napisalem co mi sie podoba co nie i koniec piesni
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

To napisz chociaż że Koszyk jest ładny :lol: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

Obrazek

"To napisz chociaż że Koszyk jest ładny"


fachowa robota , taaa jest sliczny :lol: :lol:
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Koszyk, miałem identyczne strobo+halogeny, ale sprzedałem za grosze, bo mi się znudziły :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Re: Koszyk

Post autor: Koszyk »

Samochód umarł i stał 5 lat w krzakach.
Teraz go wyciągnąłem i wkładam mu silnik z mazdy 2,5 V6 o oznaczeniach głowic KL31-101 i KL31-1A1
Mam nadzieję że da się nim jeszcze pojeździć...
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10623
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszyk

Post autor: Kocureq »

No nie do wiary, Koszyk odżył :)
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Re: Koszyk

Post autor: Koszyk »

Jeszcze nie do konca. Wiele sie u mnie pozmienialo, był brak pieniedzy, pozniej czasu, pozniej nie mialem chetnego do podjecia wyzwania. Silnik klze od trzech lat stoi i czeka na zamontowanie, dziś glowice zawiozlem do sprawdzenia, na pewno uszczelniacze na zaworach do wymiany, pewnie delikatny szlif tez bedzie. Mam nadzieje że pierscienie sie "nie zastały".
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
avel
Posty: 466
Rejestracja: 2009-04-26 17:16
Samochód: Probe II 2.0 1994
Galeria: viewtopic.php?t=20438
Lokalizacja: Unisław, kujawsko-pomorskie

Re: Koszyk

Post autor: avel »

Takie lusterka naprawdę istniały? Czy to jakiś przeszczep bebechów lusterka od mazdy?
Stare i zardzewiałe! Probe II 2.0 1994, było :(
Audi A3 2.0TDI 170km quattro 2007, jest
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Re: Koszyk

Post autor: Koszyk »

-- oryginalny post 2014-07-14 07:47 --

Lusterka z wersji UK, gdzies kiedys dorwałem :)

-- dodano 2014-07-25 12:38 --

Silnik już w komorze :) Teraz rzeźba ze sprzęgłem, chłodzeniem, podciśnieniami i okaże się z czym jeszcze :)

Obrazek Obrazek
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Koszyk

Post autor: Patryk- »

fajne uczucie-wyturlać auto i je reanimować po tylu latach 8)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5243
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszyk

Post autor: Romas »

Trzeba było odpuścić sobie jeden dzień i przynajmniej wyczyścić ten silnik, bo wygląda jak byś go z dna wisły wyciągnął
Awatar użytkownika
Koszyk
Posty: 382
Rejestracja: 2005-12-12 23:00
Samochód: Ford Probe, Dodge Ram, Fiat Uno, Renualt Kangoo
Galeria: viewtopic.php?t=9264
Lokalizacja: Gryfino

Re: Koszyk

Post autor: Koszyk »

Zdjęcia nie najlepszej jakości i tylko Ci się wydaje ze silnik jest brudny, Probe już jeździ :) ale cieknie chłodnica :( i mam problem ze znalezieniem podłączenia jednego podciśnienia :(
Jak to ogarnę to zostanie już tylko kosmetyka :) Jest szansa, że w przyszłym tygodniu wyjadę na ulice :)
Zapomniałem Wam jeszcze napisać, że mój nowy klze występował z automatyczną skrzynią biegów i miałem problem ze spasowaniem koła zamachowego. Ale Polak potrafi :)
2,5 V6 `95
Obecne zmiany: Ciemne szyby, car audio, progi wewnętrzne, wydech 2,5 cala z nierdzewki+ największy komin na rynku wsadzony na ukos by KMS, dolot, silnik klze 200KM od mazdy, stroboskopy, zegary AFR i VACU, piękne fele...cdn
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Koszyk

Post autor: Patryk- »

mnożą się te KLZE :)
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
Awatar użytkownika
Romas
Klubowicz
Posty: 5243
Rejestracja: 2009-12-23 22:35
Samochód: PROBE '94 2.5V6 GT MTX
Galeria: viewtopic.php?t=19226
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszyk

Post autor: Romas »

Szkoda że żadne nie jedzie :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”