Czy da się zmienić kolor podświetlenia zegarów, sterowania ogrzewaniem na biały??? Dokładniej.. czy wymaga to jakiś "specjalnych operacji" i kosztów?
Pozdrówki dla wszystkich

Proszę o precyzyjne formułowanie tematów. Poprawiłem...
SoTonkA pisze:...na biały...
...zrobiłaś...kosmita pisze:Witam
SoTonka i jak tam zmiana kolorów zrobiles cos?
Na czyim to nie wiem , ale z pewnosciá na ladnym i tez mu bardzo zazdroszczeDrzymek pisze:Co do avataru, to zastanawiam się na czyim ciele leży ten Probek...![]()
Zazdrodszcze mu...![]()
![]()
![]()
Niestety nie.. troszkę przeraziło mnie wyjmowanie zegarów i zrezygnowałam... Bedę robić coś w kierunku zielonego...kosmita pisze:Witam
SoTonka i jak tam zmiana kolorów zrobilAs cos?
Oczywiście ze na moim... to moja własna niepowtarzalna bluzeczka stworzona przy pomocy RX'aDrzymek pisze:zastanawiam się na czyim ciele leży ten Probek...![]()
Czyli w sumie nic nowego w temacie podswietlaniaSoTonkA pisze:Właśnie to miałam na myśli... Właśnie dlatego nie mam zamiaru tego ruszać..Sqad pisze:Niestety musze zmartwić tych co się zabierają za podświetlenie zegarów. Bez zdejmowania wskazówek się nie obejdzie.
Pozdroo